Blog

B the Change 2023

Bądź częścią dobrej zmiany!

W Miesiącu Ziemi szczególnie zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w systemie połączonym i jesteśmy zależni od siebie nawzajem. Początek kwietnia to idealny moment, by zmobilizować siły na rzecz wprowadzenia dobrych zmian w świecie. Cel ambitny, ale do osiągnięcia – dołącz do niego w ramach kampanii B The Change.

Poprzez projekt chcemy inspirować do podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Jeśli wszyscy razem będziemy wybierać produkty od zrównoważonych firm, będziemy wspierać model gospodarczy, którego celem jest pozytywne oddziaływanie na środowisko i społeczeństwo. Nasza firma dołączyła do grona firm z certyfikatem B Corp w 2016 roku, sukcesywnie podnosząc poprzeczkę prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony.

Jak możesz dołączyć do kampanii?

Specjalne zestawy B The Change dostępne są w salonach fryzjerskich współpracujących z Davines. W skład zestawu wchodzi szampon i odżywka lub maska z linii Essential Haircare. To rodzina kosmetyków najpełniej oddająca ducha zrównoważonego rozwoju Davines. Produkty wzbogacone są o składniki z gospodarstw Slow Food Presidia, których właściciele przyczyniają się do zachowania bioróżnorodności na naszej planecie. Ponadto, zawierają wysoki procent komponentów pochodzenia naturalnego o wysokim stopniu biodegradowalności, by minimalizować wpływ na środowisko.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share