Blog

Finał Kampanii Dnia Zrównoważonego Piękna 2021

Młody las

Davines lubi wyzwania… i tak było tym razem! Wraz z zaprzyjaźnionymi salonami fryzjerskimi 3 października zasadziliśmy młody las w Jaworzu w Beskidach. Wspólnymi siłami znaleźliśmy dla sadzonek olch idealny dom – na wilgotnych i bagiennych gruntach.

Nasze wartości

Mamy wielką satysfakcję z faktu, ze podczas 6. edycji Dnia Zrównoważonego Piękna zasadziliśmy 1 000 drzewek. Zmiany na dobre zaczynają się od każdej jednej sadzonki, a każde drzewko ma szansę stworzyć nowy las. Idea zrównoważenia ma dla nas ogromne znaczenie. Identyfikujemy się z działaniami pro środowiskowymi, które pozytywnie wpływają na otaczający nas świat. Cieszymy się, że tak wiele możemy zrobić wspólnie, bo razem ze społecznością fryzjerów Davines wierzymy w podobne wartości.

 

Milion drzew w zasięgu ręki

Kampania Davines organizowana jest w ramach Święta Drzewa, realizowanego przez Klub Gaja. Polska organizacja ekologiczna o ponad 30-letniej historii aktywnie dba o przyrodę, sadząc lasy, zakładając ogrody i parki, jak i opiekując się starymi drzewami. – Budowanie kapitału społecznego dla drzew i wokół nich to jeden z celów Święta Drzewa i od lat staramy się podkreślać znaczenie relacji pomiędzy ludźmi i przyrodą. Właśnie to robimy ze społecznością fryzjerów. Ponad 1 000 sadzonek olszy czarnej dopisaliśmy do licznika drzew posadzonych w ramach Święta Drzewa, a jest ich już ponad 940 tysięcy – podkreśla założyciel Klubu Jacek Bożek.

Duma nas rozpiera, że tak wielu wspaniałych przyjaciół pracuje z Davines.

 

 

Dzień Zrównoważonego Piękna 2021

Zapraszamy Was do obejrzenia wideo z finału Dnia Zrównoważonego Piękna 2021!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share