Blog

Fryzjerskie sposoby na regenerację włosów po lecie

Jak zregenerować włosy po lecie?

Słona, chlorowana woda, słońce, promienie UV, wiatr – lato, mimo niewątpliwych uroków, to wymagający okres dla kondycji włosów. Klientki salonów fryzjerskich często wracają z wakacji z przesuszonymi, zniszczonymi włosami, których kolor stracił głębię. Davines prezentuje zabiegi z linii Naturaltech, idealne do intensywnej regeneracji w salonie.

Rozdwojone, przesuszone końcówki, pozbawiona blasku i sprężystości fryzura oraz sucha skóra głowy to sygnał, że włosy i skalp wymagają kuracji odbudowującej. Pogorszona kondycja włosów po lecie to skutek kontaktu z chlorem, słoną wodą i wysokim stopniem nasłonecznienia, które prowadzą do utraty wilgoci i łamliwości włókien. Z myślą o intensywnej regeneracji Davines opracował dedykowane zabiegi z wykorzystaniem produktów z rodziny Naturaltech, które zapewniają trwałe efekty.

Na 4-stopniową kurację z rodziną Nourishing składa się oczyszczenie, regeneracja, odżywienie oraz uszczelnienie łusek – wszystkim etapom pielęgnacji towarzyszą różne formy masażu. Przywracają nowe życie uszkodzonym pasmom dzięki fitokeratynie, połączeniu protein ryżowych i aminokwasów, oraz mieszance molekuł Biacidic Bond Complex. Regularna pielęgnacja w salonie sprawia, że włosy stają się zwarte, łatwe do układania i lśniące.

Aby ułatwić Ci zadanie przy doborze produktów podczas usługi w salonie, Trener naszej marki opracował autorskie propozycje zabiegów Naturaltech do wzmocnienia włosów i skóry głowy.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share