Blog

Pasta & Love – z myślą o pielęgnacji dla panów

Pasta & Love – z myślą o pielęgnacji dla panów

Męska rzecz – poznaj kosmetyczne trio zapewniające idealne golenie. Nowa linia Pasta & Love to produkty do codziennego stosowania dla mężczyzn lubiących celebrować radość życia we włoskim stylu. Kosmetyki są dostępne w salonach fryzjerskich współpracujących z naszą marką.

Zarówno do precyzyjnej stylizacji zarostu, jak i porannego golenia w pośpiechu – pierwsza męska linia kosmetyków Pasta & Love od Davines pozwala kompleksowo zadbać o brodę. Pielęgnacyjny olejek, żel o działaniu zmiękczającym oraz balsam nawilżający urozmaicają rytuał golenia każdego mężczyzny. Bogactwo składników pochodzenia naturalnego, ponadczasowy design kosmetyków i ich zapach dodatkowo zachęcają do pielęgnacji w doskonałym stylu.

Z miłości do natury i ekologii

Delikatne formuły produktów z linii Pasta & Love są wzbogacone o certyfikowany organiczny ekstrakt z miechunki. Składnik ten, pozyskiwany za pomocą technologii bez zastosowania toksycznych rozpuszczalników oraz przy mniejszym zużyciu wody, wykazuje właściwości łagodzące i niwelujące zaczerwienienia. Pasta & Love wyróżnia także wyrafinowany, żywy zapach cytrusowy. Co ważne, butelki są wykonane w 58% ze szkła z recyklingu, a generowana podczas produkcji emisja dwutlenku węgla jest w pełni kompensowana przez projekt ponownego zalesiania rezerwatów przyrody w Etiopii.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share