Blog

Wiosenne odświeżenie – naturalne sposoby na ożywienie koloru włosów

Wiosna każdemu przywodzi na myśl nowy start i świeżość. Słońce sprawia, że z większą troską podchodzimy do wielu spraw, w tym naszego wyglądu, który często chcemy odświeżyć. Jednym z kluczowych elementów tego odświeżenia jest nasza czupryna. Po zimie włosy często potrzebują specjalnego traktowania, aby przywrócić im blask i energetyzujący kolor. Warto w tym celu sięgnąć po naturalne metody pielęgnacyjne, które nie tylko ożywią nasze kosmyki, ale także zadziałają łagodnie i delikatnie, chroniąc je przed szkodliwym działaniem chemii.

 

Naturalne odświeżenie – Wiosenne ożywienie

Wiosenne ożywienie naszych włosów zaczyna się od korzeni – dosłownie i w przenośni. Naturalne składniki, takie jak olejki eteryczne, ekstrakty roślinne i naturalne pigamenty, mogą stanowić doskonałą alternatywę dla agresywnych substancji chemicznych obecnych w niektórych farbach do włosów. Przywróćmy więc naszym włosom pełen blask i zdrowy wygląd, wybierając metody pielęgnacyjne, które są przyjazne dla nas i dla środowiska.

 

Kolor włosów – odżywcze działanie naturalnych składników

Kolor włosów to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia naszej czupryny. Dlatego warto zwrócić uwagę na produkty, które nie tylko nadadzą im pożądany odcień, ale również zadziałają pielęgnacyjnie. Doskonale nada się do tego linia View od Davines – nasza koloryzacja demi-permanentna o kwaśnym pH. Zawiera ona naturalne poligliceryny, pozyskiwane z oliwy z oliwek, które zapewniają połysk, odżywienie i miękkość. Nie jest to jednak jedyna metoda pielęgnacyjna oparta na koloryzacji! W salonach Davines, obok koloryzacji View, znajdziesz także Finest Pigments, pozbawiony amoniaku produkt o żelowej formule, która zawiera do 98% składników pochodzenia naturalnego. Doskonały do intensyfikowania, tonowania i zapewnienia wspaniałych refleksów.

 

Metody pielęgnacyjne – harmonijne podejście do urody

W poszukiwaniu naturalnych sposobów na ożywienie koloru włosów warto sięgnąć po różnorodne metody pielęgnacyjne, które będą wspierać nas w dbaniu o ich zdrowie i wygląd. Olejki do włosów, maseczki z ekstraktów roślinnych czy naturalne toniki mogą znacząco poprawić kondycję naszej czupryny, nadając jej promienny wygląd i intensywny kolor. Za blask włosów odpowiedzialność weźmie maska The Spotlight Circle z linii The Circle Chronicles – poza intensywnym odżywieniem zapewni także naturalne odświeżenie oraz podkreślenie koloru bez obciążania włosów.

Wiosenne ożywienie w kosmykach wprowadzi także MINU hair serum, fluid bez spłukiwania przeznaczony do włosów koloryzowanych. Nawilżająca formuła chroni kolor kosmetyczny, przedłużając jego trwałość i nadając połysk, a naturalne składniki aktywne zadbają o miękkość i odżywienie.

 

Wiosenne odświeżenie koloru włosów może być przyjemnym i ekscytującym doświadczeniem, zwłaszcza gdy korzystamy z naturalnych metod pielęgnacyjnych i produktów, które dbają o nasze włosy w zrównoważony i delikatny sposób. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji możemy cieszyć się promiennymi, pełnymi życia włosami przez cały rok.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share