Blog

World Wide Hair Tour 2020

World Wide Hair Tour 2020

Już wkrótce odbędzie się 22. edycja najbardziej inspirującej imprezy Davines – World Wide Hair Tour! Efekty kilkumiesięcznej pracy najlepsi styliści Davines zaprezentują w tym roku wirtualnie. Do bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy wszystkich głodnych fryzjerskich inspiracji.

Dołącz do społeczności fryzjerów Davines, cyfrowo

Odbywająca się już od 22 lat impreza World Wide Hair Tour od zawsze oferowała możliwość spotkania kreatywnych fryzjerów, wymiany pomysłów, interpretacji trendów i dzielenia się projektami w ramach wydarzenia celebrującego piękno. Po spektakularnych pokazach we włoskiej Parmie 2 lata temu i w Reykjaviku w 2019 roku, tej jesieni zapraszamy do udziału w World Wide Hair Tour w formie wirtualnej – w dniach 22 i 23 listopada, na żywo, na całym świecie. Tegoroczne wydarzenie o cyfrowej formule stanowić będzie preludium do World Wide Hair Tour, zaplanowanego na drugą połowę 2021 roku.

Hasło przewodnia: Regeneracja

W obliczu zmian, które nastąpiły w każdym aspekcie naszego życia, musimy na nowo zaprojektować przyszłość. Nauczeni tegorocznymi ciężkimi doświadczeniami jeszcze bardziej wpieramy i promujemy ideę piękna, która jest powodem do regeneracji świata i zmiany przyszłości na lepsze. Potrzeba ta stała się jeszcze bardziej priorytetowa i stanowić będzie wspólny mianownik pokazów autorstwa fryzjerów Davines podczas World Wide Hair Tour 2020.

 

Styliści Davines, którzy wystąpią na wirtualne scenie

W wydarzeniu udział wezmą zarówno fryzjerzy o międzynarodowej renomie, jak i styliści debiutujący przed szerszą publicznością Davines. Po raz pierwszy na globalnej scenie pojawi się Tom Connell w roli Davines Hair Art Director. Nie zabraknie także Anny Pacitto, Michaela Polsinelliego, Sala Misseriego, Jamesa Abu Alby, duetu Briana Suhra i Kirsten Demant oraz Mireli Moko, zwyciężczyni World Style Contest 2019. Podczas drugiego dnia World Wide Hair Tour swoje prace zaprezentują wschodzące talenty – dziesięcioro finalistów programu edukacyjnego Talent Green House, którzy powalczą o uczestnictwo w przyszłorocznej edycji wydarzenia.

Jak wziąć udział w evencie?

Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na platformie events.davinesprofessional.com. Pokazy rozpoczną się 22 i 23 listopada o godzinie 18:30. Do zobaczenia!

 

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share