Blog

World Wide Hair Tour 2022

Czym jest World Wide Hair Tour?

World Wide Hair Tour to nie tylko spektakularne pokazy w wykonaniu mistrzów fryzjerstwa z całego świata. Największe wydarzenie w kalendarzu stylistów Davines to okazja do spotkania przedstawicieli branży o podobnym sposobie myślenia, poznania trendów, wymiany pomysłów i projektów. Davines zachęca do celebracji piękna i życia w zgodzie z wartościami szacunku dla natury.

Parma – gospodarz WWHT 2022

Centrum miasta, bogate w artystyczne arcydzieła, rozległe tereny zielone i skarby z różnych epok, wita turystów i mieszkańców szeroko otwartymi ramionami. Parma słynie ze swojej tradycji muzycznej i kulturalnej, ale także naturalnych zasobów: zróżnicowanego krajobrazu, który rozciąga się między rzeką Pad i Apeninami, z wieloma małymi, tętniącymi życiem ośrodkami, zamkami, średniowiecznymi kościołami i znanymi na całym świecie specjałami kulinarnymi, które oferują możliwość odbycia prawdziwej podróży. Dla uczestników eventu zaplanowaliśmy specjalny festiwal kreatywności – OFF Parma pozwoli naszej społeczności jeszcze lepiej poczuć ducha miasta. Styliści zaprezentują efekty swojej pracy w wyjątkowym miejscu, Palacassa. To dynamiczna i nowoczesna przestrzeń oferująca zaawansowane i innowacyjne technologie.

Na scenie

Jakie są najnowsze trendy w branży fryzjerskiej i jak je interpretować? Przekonają się o tym wszyscy biorący udział w 4-dniowym evencie dzięki pokazom autorstwa Toma Connella, członków Akademii Allilon, Anny Pacitto czy Candice McKay. World Wide Hair Tour będzie również stanowić okazję do odkrycia nowych talentów w ramach inicjatywy Talent Green House. Wybitni uczestnicy programu edukacyjnego, wyszkoleni pod okiem najlepszych mentorów z branży, zaprezentują efekty kilkumiesięcznych warsztatów właśnie podczas World Wide Hair Tour.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share