Blog

Z miłości do włosów i wszystkich zakochanych

Z miłości do włosów i wszystkich zakochanych

Dla mamy, przyjaciółki, samej siebie – Walentynki zachęcają do obdarowywania tych, których kochamy. Ułatw zadanie swoim klientkom, skorzystaj z oferty dla salonów fryzjerskich i odbierz w prezencie kosmetyki Essential Haircare w mini pojemnościach.

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Twojego salonu. Przy zakupie produktów odsprzedażowych o wartości minimum 800 zł netto, z uwzględnieniem indywidualnego rabatu, otrzymujesz 6 dowolnych produktów z linii Essential Haircare w pojemności 75 ml.

Kosmetyki w wersji podróżnej to idealna propozycja dla wszystkich chcących lepiej poznać rodzinę Essential Haircare. Szampony, odżywki i maski odpowiadają na potrzeby wszystkich rodzajów włosów i skóry głowy: DEDE dba o delikatne włosy, LOVE Curl podkreśla skręt, SOLU oczyszcza z resztek kosmetyków do stylizacji, VOLU dodaje objętości, LOVE Smoothing wygładza puszące się włosy, NOUNOU regeneruje włókna po zabiegach chemicznych, MOMO dogłębnie nawilża, MELU dba o włosy długie, zaś MELU – koloryzowane.

Oferta dostępna w Panelu Salonu Davines lub u Consulente.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share