Blog

Zadbaj o zdrowie włosów i skóry głowy z zabiegiem detoksykacyjnym Naturaltech

Zadbaj o zdrowie włosów i skóry głowy z zabiegiem detoksykacyjnym Naturaltech

Jak zaznacza Trener naszej marki Radosław Galiński, smog, obok ubogiej w składniki odżywcze diety, stresującego trybu życia oraz dymu papierosowego, to jeden z czynników negatywnie oddziałujących na włosy. – Chrom, rtęć, dwutlenek siarki w bezpośrednim kontakcie ze skórą głowy mogą przyczynić się do pojawienia się podrażnień i stanów zapalnych. Nadmierne nagromadzenie się zanieczyszczeń atmosferycznych na skalpie często skutkuje zablokowaniem mieszków włosów, a to zaś może prowadzić nawet do utraty włosów – podkreśla fryzjer.

Regularna pielęgnacja detoksykacyjna w stanach nasilonych zanieczyszczeń powietrza pozwala zachować włosy i skórę głowy w dobrej kondycji. System nowych zabiegów Davines Naturaltech powstał z myślą o poszerzeniu usług w salonie odpowiadających na sezonowe potrzeby klientek. Jak wygląda 3-etapowa detoksykacja Naturaltech?

Pierwszy krok to oczyszczenie z szamponem Detoxifying w połączeniu z glinką z linii Elevating, która usuwa zanieczyszczenia i wchłania nadmiar sebum, zapewniając maksymalnie odświeżenie. Po regeneracji podczas mycia czas na odżywkę Renewing. Produkt pomaga utrzymać dobrą kondycję skalpu i zwarte, pełne blasku włókna włosów. Ostatni etap to aplikacja sprayu Elevating Scalp Recovery Treatment w połączeniu z masażem witalnym. Kuracja bez spłukiwania działa kojąco i nawilżająco – dodatkowo przyjemne doznania zapewnia jej zapach: połączenie nut eukaliptusa, lawendy i róży.

Efekty zabiegu w salonie możesz podtrzymać w ramach pielęgnacji domowej. Zapytaj swojego fryzjera o odsprzedażowe produkty Naturaltech.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share