Blog

Zestawy prezentowe pełne dobra dla włosów

Rozpakuj świąteczne zestawy Davines i celebruj różnorodność kultur świata

Idealne dla marzycieli, podróżników głodnych świata i koneserów piękna – z tegoroczną edycją zestawów świątecznych Davines otwiera drzwi do różnych kultur świata. Ozdobne pudełka, skrywające bestsellery do włosów, dostępne są w salonach fryzjerskich współpracujących z włoską marką.

W hołdzie kulturom, tradycjom i językom, które sprawiają, że każde miejsce na mapie zachwyca swoją niepowtarzalnością, Davines prezentuje wyjątkowe zestawy świąteczne. Wszystkie pudełka celebrują unikalność różnych regionów – od Meksyku, przez Malezję i Australię po Czechy. Przywołują poczucie domu poprzez zdobienie grafikami przedstawiającymi drzwi i okna charakterystyczne dla danego zakątka świata. Atrakcyjny design boxów sprawia, że sprawdzą się także jako pojemnik na kosmetyki do makijażu, artykuły papiernicze czy biżuterię.

Zestawy prezentowe zawierają starannie wyselekcjonowane kosmetyki Davines odpowiadające na różne potrzeby włosów. Przypadną do gustu posiadaczkom włosów puszących się, zniszczonych, kręconych i koloryzowanych, także blond. Formuły produktów zawierają składniki o wysokim stopniu naturalności i biodegradowalności. Zapakowane są w plastik, który nadaje się do recyklingu, a proces produkcji jest całkowicie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Pudełka również wykonano w duchu zrównoważenia – z papieru z odzysku, certyfikowanego przez FSC.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share