Blog

Pokaz Łukasza Jemioła AW 2022/23 z udziałem Trenerów Davines

Pokaz Łukasza Jemioła AW 2022/23 z udziałem Trenerów Davines

Projektant mody Łukasz Jemioł zaprosił Trenerów Davines do przygotowania fryzur na pokaz jesiennej kolekcji inspirowanej Islandią. Wydarzenie odbyło się 21 września w warszawskim Koneserze.

Motyw przewodni stylizacji włosów stanowiły współczesne fale w kontrolowanym nieładzie oraz naturalność, lekkość i zróżnicowanie faktur. Rozpuszczone włosy, miękkie nieoczywiste fale i struktura oddzielających się od siebie łagodnie pasm idealnie podkreśliła kobiece kreacje i przywołała wrażenie tego, co naturalnie dzieje się z włosami po spacerze na islandzkiej plaży. Fryzury powstały z wykorzystaniem produktów z linii Davines More Inside.

Za stylizacje odpowiadali Trenerzy marki: Katarzyna Budzikowska-Kuraś z Studia84 w Jelenia Górze, Małgorzata Piechocińska z Let’s Dye – Hair Colour Experts w Warszawie, Irena Bzdoń z Salonu Syrena w Lublinie, Magdalena Grabowska-Romanko z Salonu Diva w Pszczynie oraz Adam Żolik z appo hair w Poznaniu z fryzjerami z salonu Jakubem Cieślakiem i Jakubem Wierachowskim.

Zdjęcia: Filip Okopny

 

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share