Capsule N. 3 (portraits of people)

Luksusowy waniliowy blond dla włosów cieniowanych

Odkryj naszą nową, łatwą w utrzymaniu usługę stopniowanego rozjaśniania blondu.

Nie jest tajemnicą, że utrzymanie włosów blond w dobrym stanie nie jest łatwe. Jednak dzięki naszej nowej usłudze koloryzacji Stopniowanego Blondu możesz uzyskać niezobowiązujący i łatwy w utrzymaniu kolor, którego szukasz. Waniliowy blond, zaproponowany przez Toma Connella w kolekcji Capsule No. 3, jest nałożony na bazę w kolorze orzecha, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć wszechstronną fryzurę – aby w każdej chwili mieć możliwość uzyskania jaśniejszego lub ciemniejszego odcienia, zmieniając jedynie położenie przedziałka na włosach.

Szkolenia w Akademii

Rozjaśnianie metodą waniliowego blondu

Jeśli masz ochotę rozjaśnić włosy, ale obawiasz się, że pełny blond lub rozjaśnianie doprowadzi do nadmiernego przeciążenia koloru, to nasza nowa usługa stopniowanego blondu w salonie może okazać się idealna dla Ciebie.

Polega ona na rozjaśnieniu niektórych pasm wokół twarzy – fryzjer wspólnie z Tobą ustali rozmieszczenie i tonację koloru, aby podkreślić rysy twarzy i nadać cerze blasku.

Luna ma na włosach waniliowy blond, na naturalnej ciemniejszej bazie w kolorze orzecha laskowego. Ten podwójny odcień jest idealny dla każdego rodzaju fryzury z lekkim cieniowaniem wokół twarzy –  nie powinien być zbyt krótki, ale wystarczająco długi, aby swobodnie mógł poruszać się przy twarzy.

Stopniowany blond, to nasza nowa salonowa usługa „To mało inwazyjna usługa rozjaśniania, która pozwala na mniej kłopotliwą pielęgnację. Jasne pasemka to tylko kilka pasm wokół twarzy, a poprzez zmianę pozycji przedziałka włosów można zmienić kolor, który otacza Twoje rysy: jaśniejszy lub ciemniejszy, w zależności od Twojego samopoczucia w danym dniu, makijażu, który nakładasz, lub po prostu aby nadać nieco twistu swojej fryzurze”.

Top 6 produktów Davines do włosów blond lub rozjaśnianych

Po wykonaniu usługi Stopniowanego Blondu w salonie zachęcamy Cię do zadbania o włosy przy pomocy odpowiednich kosmetyków przeznaczonych do domowej pielęgnacji. Poznaj wszystkie nasze produkty do pielęgnacji włosów blond.

Niebieski szampon i odżywka, które podkreślą Twój blond

 

Zarówno Heart of Glass Silkening Shampoo jak i Rich Conditioner mają bardzo osobliwy kolor: niebieski indygo. Aby uzyskać ten odcień, użyliśmy naturalnego ekstraktu z owoców Jagua, uprawianych w sposób zrównoważony w Kolumbii, dla zachowania bioróżnorodności. Błękit z owoców Jagua jest idealny do ciepłych, jak i chłodnych blondów. Delikatnie równoważy tony i jednocześnie rozświetla, i jest idealny dla wszystkich blondynek. Pamiętaj, że włosy blond, rozjaśniane globalnie lub częściowo mogą być szczególnie delikatne, dlatego podczas suszenia nie zapomnij rozpylić na nie spray termoochronny bez spłukiwania, taki jak Sheer Glaze z linii Heart of Glass.

Dodatkowe odżywienie dla włosów pojaśnionych lub rozjaśnionych

Włosy poddane zabiegom koloryzacji są bardziej wrażliwe. Z tego powodu Twój fryzjer zawsze po usłudze w salonie wykonuje zabieg pielęgnacyjny, aby przywrócić dobrą kondycję włosom i skórze głowy. Jednak taką samą uwagę należy zachować również w domu: pamiętaj o użyciu odżywczej maski przynajmniej raz na dwa tygodnie, a nawet częściej w zależności od potrzeb i kondycji włosów.

 

Przedłuż blask swojego blondu

 

Chcesz zachować blask swojego koloru, dokładnie taki, jaki jest po wyjściu z zaufanego salonu Davines? Mamy dla Ciebie dobrą radę: wypróbuj naszą nową odżywkę bez spłukiwania OI Liquid Luster, aby uzyskać natychmiastowy połysk włosów. Jeśli wolisz produkt bez spłukiwania, polecamy Ci OI Oil lub OI All-in-one Milk, w zależności od tego, czy wolisz bardziej oleistą czy kremową konsystencję.

Autorzy

Tom ConnellDavines Hair Art Director

Ashleigh Hodges– Davines Colour Ambassador

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share