Kolekcje Davines

– autorstwa Toma Connella, dyrektora artystycznego marki

Zawsze mam przy sobie notes, w którym zapisuję rzeczy przykuwające moją uwagę: fryzura, którą widziałem na ulicy, mebel, fragment filmu. Raz w miesiącu czytam go i dostrzegam związek między wszystkimi elementami – w ten sposób urzeczywistniam swoje pomysły

– Tom Connell

Coastline Reflects

Wiosenna kolekcja fryzur inspirowana barwami brzegu morza.

 

Poznaj kolekcję

A Blonde Story

To propozycje dla wszystkich rodzajów blondu, bo nie każdy blond musi być platynowy!

Poznaj kolekcję

Sunlight hours

Od perłowego blondu do brązowego blondu i popielatej miedzi: odtwórz na włosach wszystkie odcienie zachodzącego słońca.

Poznaj kolekcję

Capsule N. 3

Luksusowy waniliowy blond dla włosów cieniowanych

Odkryj naszą nową, łatwą w utrzymaniu usługę stopniowanego rozjaśniania blondu.

 

Poznaj kolekcję

Capsule N.2

Od mahoniowej czerwieni po burgundową czekoladę, od szampańskiego blondu po miedziane odcienie. Odkryj Capsule N.2 i zainspiruj się, szybkimi i niezobowiązującymi usługami koloryzacji, aby nadać włosom nowy blask.

Poznaj kolekcję

Capsule N.1

Propozycja ready-to-wear od Toma Connella – autentyczność i wszechstronność, pozwala to podkreślić propozycję kolorystyczną przydymionych czerwieni, szampańskich blondów i chłodnych brązów.

Poznaj kolekcję

Tom Connell, Hair Art Director w Davines. Brytyjski stylista wzmacnia rozwój tożsamości fryzjerskiej marki. Odgrywa wiodącą rolę w tworzeniu kolekcji fotograficznych, działalności Davines w obszarze edukacji, a także podczas planowania międzynarodowych pokazów fryzjerskich.

Tom Connell to młody, utalentowany fryzjer i stylista fryzur, zaangażowany w eksperymentowanie i odkrywanie świata włosów i jego niezliczonych możliwości. Szczególną uwagę poświęca procesowi twórczemu w swojej pracy, który jest kluczem do osiągnięcia wyjątkowych, najwyższej jakości rezultatów.

Dla Toma nie istnieje jednowymiarowa formuła: cięcie i kolor są idealnie wyważone czasami cięcie pozostawia miejsce na kolor, innym razem to cięcie gra pierwsze skrzypce. Jego styl składa się z unikalnych elementów, indywidualnych tożsamości, które mają własne historie poza koncepcją mody, co oznacza, że zawsze są aktualne, w stylu czystego Davinesa. – Wierzę, że takie podejście do wyjątkowości jest zgodne z filozofią Davines, i chcę wprowadzić tę koncepcję do nowej społeczności włoskiej marki, aby styliści mogli rozwijać się, a nie tylko powielać określone procesy. Chciałbym pomóc ludziom podejść do pracy ze świeżym spojrzeniem, szukać inspiracji w nietypowych sytuacjach, co pozwoli im uzyskać prawdziwie oryginalne efekty.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share