Projekty

Czym jest piękno? Piękno jest naszą odpowiedzialnością.

Manifesto (Sustainable Beauty Manifesto)

Nasz ideał piękna czerpie inspirację z koncepcji równowagi między substancją a kształtem. Nasz styl inspirowany jest prostotą, harmonią i dobrym smakiem.

„Tworząc piękno chcemy zachęcić ludzi do dbania o siebie, o środowisko, w którym żyją i pracują oraz o to co kochają.”

Tymczasem zrównoważony rozwój dotyczy odpowiedzialności, którą jesteśmy wini sobie, ludziom z którymi pracujemy, naszym klientom i światu w którym żyjemy i działamy.

zobacz video

W Davines wierzymy, że życie pomiędzy pięknem, a równowagą, które nazywamy “zrównoważone piękno”, może poprawić jakość naszego życia oraz nasze otoczenie

Davide Bolatti, Właściciel

Nasze zaangażowanie w zrównoważany rozwój

Zrównoważony rozwój zawsze był dla nas kwestią odpowiedzialności za nas samych, naszych klientów, partnerów biznesowych, środowisko i przyszłe pokolenia.

Postanowiliśmy naszymi działaniami przyczynić się do osiągniecia celów Sustainable Development Goals (SDGs) zdefiniowanych w Agendzie ONZ 2030, dotyczącego zrównoważonego rozwoju planety, wprowadzając cele Agendy do naszej firmowej strategii. W niniejszym raporcie rocznym mówimy o naszych zrównoważonych działaniach i projektach, które wywierają pozytywny wpływ na otocznie, w przejrzysty sposób przedstawiają uzyskane wyniki i cele, które wyznaczyliśmy sobie na kolejny rok.

Raport

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share