I Sustain Beauty

Czy piękno uratuje świat? Z pewnością może uczynić świat lepszym miejscem. I Sustain Beauty to globalna kampania i otwarte zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą wspierać piękno.

Od 2014 roku społeczność fryzjerów Davines i ich klientów zgłosiła do konkursu ponad 200 projektów społecznych, artystycznych i środowiskowych. W ramach kampanii promujemy inicjatywy o pozytywnym wpływie, które mogą uczynić świat piękniejszym, poprawić dobrostan lokalnej społeczności albo pomóc potrzebującym. W każdej edycji wyróżniamy projekty, finansując ich realizację.

„Jak Ty wspierasz Piękno?”

Co dobrego jesteś w stanie zrobić?

I Sustain Beauty

 

Piękno w kontekście marki kosmetycznej kojarzy się naturalnie z pięknem zewnętrznym. Poprzez kampanię I Sustain Beauty dążymy do przełamania tego stereotypu i poszerzenia pojmowania słowa „piękno”, rozciągając je na wszelkie inicjatywy mające na celu poprawę jakości życia innych ludzi. To jest prawdziwe piękno. Piękno zewnętrzne powinno iść w parze z pięknem wewnętrznym.

Do uczestnictwa w konkursie chcemy zaangażować wszystkich, którzy – tak jak my – wierzą w Piękno pod każdym względem i przyczyniają się do uczynienia świata lepszym miejscem.

 

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share