ALLILON MASTERCLASS

ALLILON MASTERCLASS

Allilon Masterclass to wyjątkowe, aż pięciodniowe szkolenie, wzbogacone o cały dzień coachingu biznesowego prowadzonego przez Johnny’ego Othonę. To unikalna okazja, aby zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia współzałożyciela Akademii Allilon oraz salonu Ena, dyskutując kwestie finansowe prowadzenia salonu, jego marketingu, brandingu, ale także rozwoju personelu i przekazywania wiedzy.

Podczas czterech dni technicznego szkolenia ze strzyżeń nauczysz się jak wybierać zarówno klasyczne, jak i awangardowe strzyżenia z uwzględnieniem różnych długości oraz faktur włosów. Edukatorzy Allilon pokażą, jak wykorzystać ponadczasowe i efektywne techniki z uwzględnieniem zarówno włosów prostych, jak i kręconych, a także zdradzą tajniki powstawania kolekcji Allilon.

Terminy szkoleń
16-20.09

Pozostałe szkolenia

ALLILON MASTERCLASS

13.07

DISCOVER: ALLILON

1-dniowe szkolenie ze strzyżeń w Akademii More Inside House. Jest to całodniowe szkolenie z edukatorem Allilon – na żywo, prosto z Londynu!

Szczegóły

ALLILON MASTERCLASS

ALLILON MASTERCLASS: TECHNIQUE

Najbardziej techniczne szkolenie londyńskiej szkoły Allilon, ukierunkowane na doskonalenie technik cięć zarówno włosów prostych, jak i kręconych. Idealny wybór dla właścicieli salonów z analitycznym zacięciem, aspirujących, ale także doświadczonych trenerów i stylistów na wszystkich poziomach, chcących pogłębić swoją wiedzę oraz pewność przy tworzeniu kształtów.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share