COLOUR AMBASSADOR

KOLORYZACJA

Colour Ambassador to pionierski program szkoleniowy Davines rozwijany w Polsce od 2013 roku. Jego celem jest stworzenie i rozwój elitarnej grupy kolorystów, którzy poprzez swoje działania, pasję i profesjonalne umiejętności koloryzacji na najwyższym poziomie zainspirują społeczność Davines w Polsce, będąc trenerami w swoich salonach. W ramach programu uczestnicy biorą udział w warsztatach szkoleniowych oraz pokazach look&learn. Szkolenia prowadzone są przez międzynarodową kadrę trenerską Davines. Colour Ambassador jest wieloetapowym systemem edukacji w zakresie zaawansowanych technik koloryzacji, który wyposaża fryzjera we wszystkie narzędzia niezbędne do tego, aby mógł zostać trenerem koloryzacji dla swoich współpracowników.

Terminy szkoleń
Zapytaj swojego Consulente

Pozostałe szkolenia

KOLORYZACJA

ILLUMINATION

Naucz się tworzenia jasnych efektów na włosach. Poznaj ponadczasowe i nieustannie pożądane rozwiązania do częściowych rozświetleń kolorów włosów które nadają przestrzenności i trójwymiarowości kolorom globalnym.

Szczegóły

KOLORYZACJA

LONG HAIR COLOUR & CUTTING

Podczas tego szkolenia nauczysz się tworzenia spójnych koncepcji strzyżenia i koloryzacji włosów długich, budowania relacji z klientem oraz rozwiniesz umiejętności pracy z długimi włosami

Szczegóły

KOLORYZACJA

1-2.10
7-8.11

KOD KOLORU

Poznaj nasze systemy koloryzacji i powtórz zasady kolorymetrii. Dwudniowe szkolenie dostarczy Ci wiedzy o produktach z linii Mask with Vibrachrom, A New Colour, Finest Pigments, View oraz Alchemic. Przybliżymy Ci także zasady prepigmentacji, repigmentacji oraz bezpiecznego rozjaśniania z wykorzystaniem linii The Century of Light.

Szczegóły

KOLORYZACJA

19-20.11

NORDIC BLONDE

Naucz się sztuki tworzenia wyrafinowanych odcieni blondu, przy jednoczesnym utrzymaniu włosa w zdrowej kondycji i z pięknym połyskiem. Rozjaśniaj profesjonalnie, skutecznie i bezpiecznie. Szkolenie zalecane dla stylistów z przynajmniej dwuletnim doświadczeniem.

Szczegóły

KOLORYZACJA

15.10

BLONDE LAB

Szkolenie przeznaczone dla osób zafascynowanych koloryzacją blond, szukających nietuzinkowych, kreatywnych rozwiązań kolorystycznych. Nasi trenerzy udzielą cennych wskazówek odnośnie pracy z ultra jasnymi odcieniami, ale też nauczą Cię dobierać produkty dla uzyskania pożądanego efektu, przedstawią innowacyjne metody neutralizacji pigmentów, wyjaśnią zaawansowane zależności zasad kolorymetrii, ale przede wszystkim zainspirują Cię do kreatywnej pracy z blondem!

Szczegóły

KOLORYZACJA

AIR&WAY

Oddajemy w Twoje ręce szkolenie z innowacyjnej techniki koloryzacji, polegającej na separowaniu za pomocą powietrza suszarki określonych partii włosów do koloryzacji. Jest to technika powstała z połączenia dwóch technik, Air Touch i Flamboyage, opracowana przez zespół polskich trenerów specjalnie na potrzeby naszych klientów.

Szczegóły

KOLORYZACJA

Zapytaj swojego Consulente

UPDATE COLOUR 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów w koloryzacji dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

KOLORYZACJA

KOLEKCJA MIĘDZYNARODOWA

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami fryzjerskimi. Zainspiruj się kolekcjami dyrektora artystycznego Davines Tom’a Connell’a i przemyć inwencję z wybiegów wprost do swojego salonu.

Szczegóły

KOLORYZACJA

SZKOLENIE Z KOLORYZACJI W SALONIE KLIENTA

Indywidualne szkolenia dopasowane do potrzeb klienta, przeprowadzane w Twoim salonie przez trenera Davines.

Szczegóły

KOLORYZACJA

UPDATE COLLECTION 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z aktualnie obowiązującej kolekcji Tom’a Connell’a dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share