COLOUR MENTORING

COLOUR

Colour lour Mentoring to trzy dni intensywnego szkolenia z koloryzacji dla zaawansowanych. Podczas tego unikalnego spotkania z Rochem Lemay’em w Warszawie dowiesz się przed jakimi wyzwaniami stoi dziś świat kolorystów i dostosujesz swoje kolorystyczne doświadczenie do dzisiejszej wymagającej klienteli, wypracowując swój unikalny kolorystyczny podpis, czym zyskasz lojalność i zachwyt klientów. Szkolenie to również okazja, aby poznać naukę kryjącą się za produktami Davines.

Colour Mentoring to rozwiązanie dla pasjonatów koloryzacji, zaawansowanych stylistów, którzy chcą polepszyć swój warsztat i zapuścić się w niezbadane meandry świata koloru.

Terminy szkoleń
Zapytaj swojego Consulente

Opinie naszych uczniów

Pozostałe szkolenia

COLOUR

Zapytaj swojego Consulente

LOOK & LEARN: COLOUR SESSION

Pokaz LOOK & LEARN, czyli dosłownie „patrz i ucz się”, to demonstracja krok po kroku na modelce lub główce, wykonana przez Trenera Regionalnego Davines.

Szczegóły

COLOUR

20-21.01
25-26.02
2-3.03
24-25.03
7-8.04
28-29.04
12-13.05
23-24.06
7-8.09
6-7.10
20-21.10
4-5.11
16-17.11

DISCOVER: COLOUR SPACE

Poznaj nasze systemy koloryzacji i powtórz zasady kolorymetrii. Dwudniowe szkolenie dostarczy Ci wiedzy o produktach z linii Mask with Vibrachrom, A New Colour, Finest Pigments, View oraz Alchemic. Przybliżymy Ci także zasady prepigmentacji, repigmentacji oraz bezpiecznego rozjaśniania z wykorzystaniem linii The Century of Light.

Szczegóły

COLOUR

Zapytaj swojego Consulente

DISCOVER: WHITE HAIR. TIPS&TRICKS

Oddajemy w Twoje ręce szkolenie w całości poświęcone siwym włosom i technikom ich krycia. Nauczymy Cię, jak radzić sobie z siwizną w taki sposób, by nie była ona już problemem ani dla Ciebie, ani dla Twoich klientek.

Szczegóły

COLOUR

4.03

DISCOVER: COLOUR CHAPTER

Podczas tego warsztatu poznasz 3 autorskie techniki podziałów i umiejscowienia koloru, które pomogły Kasi Budzikowskiej wygrać Talent Green House 2022. Nauczymy Cię jak dobierać odpowiednie systemy do koloryzacji w zależności od wybranej techniki i pożądanego efektu.

Szczegóły

COLOUR

15-16.06
21-22.09

BLONDE STORY: ARCTIC BLONDE

Naucz się sztuki tworzenia wyrafinowanych odcieni blondu, przy jednoczesnym utrzymaniu włosa w zdrowej kondycji i z pięknym połyskiem. Rozjaśniaj profesjonalnie, skutecznie i bezpiecznie.

Szczegóły

COLOUR

2.06
15.09

BLONDE STORY: EXPERIENCE

Szkolenie przeznaczone dla osób zafascynowanych koloryzacją blond, szukających nietuzinkowych, kreatywnych rozwiązań kolorystycznych. Nasi trenerzy udzielą cennych wskazówek odnośnie pracy z ultra jasnymi odcieniami, ale też nauczą Cię dobierać produkty dla uzyskania pożądanego efektu, przedstawią innowacyjne metody neutralizacji pigmentów, wyjaśnią zaawansowane zależności zasad kolorymetrii, ale przede wszystkim zainspirują Cię do kreatywnej pracy z blondem!

Szczegóły

COLOUR

22.04

BLONDE STORY: ILLUMINATION

Naucz się tworzenia jasnych efektów na włosach. Poznaj ponadczasowe i nieustannie pożądane rozwiązania do częściowych rozświetleń kolorów włosów które nadają przestrzenności i trójwymiarowości kolorom globalnym.

Szczegóły

COLOUR

14.03

DISCOVER: COLOUR DYNAMIC

Poznaj szybkie techniki koloryzacji, które pozwolą Ci jednocześnie rozjaśnić i przyciemnić włosy podczas jednej usługi. Dowiedz się jak stworzyć wielowymiarowy kolor w maksymalnie dwóch krokach.

Szczegóły

COLOUR

19.04

DISCOVER: ECOLOUR

Dowiesz się jak ekonomicznie i ekologicznie rozporządzać produktami oraz jak wyceniać usługi i zapobiegać marnowaniu produktów. Poznasz techniki, pozwalające na szybką, ekonomiczną, ale i efektowną koloryzację.

Szczegóły

COLOUR

21-26.07

COLOUR GENIUS MASTERCLASS WITH ROCH LEMAY

Zaprojektowany przez Rocha Lemaya, dwuetapowy program szkoleniowy na niemal akademickim poziomie, który kończy się uzyskaniem certyfikatu Colour Genius.

Szczegóły

COLOUR

COLOUR SALON SESSION

Indywidualne szkolenia dopasowane do potrzeb klienta, przeprowadzane w Twoim salonie przez trenera Davines.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share