COLOUR MENTORING

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

Colour Mentoring to trzy dni intensywnego szkolenia z koloryzacji dla zaawansowanych. Podczas tego unikalnego spotkania z Rochem Le Mmay’em w Warszawie dowiesz się przed jakimi wyzwaniami stoi dziś świat kolorystów i dostosujesz swoje kolorystyczne doświadczenie do dzisiejszej wymagającej klienteli, wypracowując swój unikalny kolorystyczny podpis, czym zyskasz lojalność i zachwyt klientów. Szkolenie to również okazja, aby odwiedzić Davines Village i – dzięki pracy z naszymi badaczami – zrozumieć naukę kryjącą się za produktami Davines.

Colour Mentoring to rozwiązanie dla pasjonatów koloryzacji, zaawansowanych stylistów, którzy chcą polepszyć swój warsztat i zapuścić się w niezbadane meandry świata koloru.

 

Opinie naszych uczniów

Pozostałe szkolenia

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

CREATIVE POTENTIAL

Creative Potential to nowy wymiar szkolenia, które poprowadzi sam dyrektor artystyczny Davines, Tom Connelll, przygotowane specjalnie dla polskich stylistów.

Szczegóły

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

4-8.06.2022

WORLD WIDE HAIR TOUR

Daj się porwać w kreatywną, pełną wiedzy podróż z Davines. World Wide Hair Tour to szansa zarówno na spotkanie społeczności Davines, ale także możliwość poznania najnowszych trendów oraz idei. Pozwól się zainspirować podczas licznych pokazów look&learn w wykonaniu najlepszych stylistów świata, m.in. Toma Connella i edukatorów londyńskiej szkoły Allilon, poczuj się członkiem międzynarodowej społeczności Davines i przeżyj niezapomniane chwile podczas ekscytującej podróży.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share