CREATIVE CUTTING WITH RAFAŁ POTOMSKI

CUTTING

Creative Cutting with Rafał Potomski to nietuzinkowe szkolenie o wyjątkowym formacie. Składa się z dwóch etapów na przestrzeni dwóch miesięcy. Pomiędzy każdym z nich jest miesiąc przerwy. Czas od zakończenia jednego do rozpoczęcia kolejnego etapu pozwala uczestnikom na przyswajanie wiedzy oraz ćwiczenie w realnym środowisku pracy, a także wdrażanie nowych nawyków. Rozłożenie szkoleń w czasie jest więc jednym z czynników służących zmaksymalizowaniu efektywności szkolenia.

Szkolenie z Rafałem Potomskim to przygoda! To kreatywne podejście do strzyżenia, to pomoc w uzasadnieniu geometrii, to rozprawa o proporcjach i dysproporcjach twarzy, o gradacji, to dyskusja o maskowaniu i poprawianiu mankamentów. Po ukończeniu Creative Cutting zyskasz umiejętność projektowania własnej wizji strzyżenia.

Terminy szkoleń
Zapytaj swojego Consulente

Pozostałe szkolenia

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

LOOK & LEARN: CUTTING SESSION

Pokaz LOOK & LEARN, czyli dosłownie „patrz i ucz się”, to demonstracja krok po kroku na modelce lub główce, wykonana przez Trenera Regionalnego Davines.

Szczegóły

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

DISCOVER: CUTTING

Szkolenie z trenerami Davines inspirowane pracą oraz kreacją edukatorów londyńskiej szkoły Allilon. Dwudniowe spotkanie poświęcone strzyżeniu to warsztat i praktyka, podczas których nabierzesz wprawy i pewności w cięciu włosów.

Szczegóły

CUTTING

20-21.04
12-13.11

DISCOVER: BARBERING WITH PASTA&LOVE

This is a man’s world… Odkryj go z Davines. Nasze szkolenie z zakresu fryzjerstwa męskiego stworzone zostało indywidualnie pod potrzeby rynku oraz klientów marki Davines. Podczas spotkania poznasz podstawy strzyżeń barberskich włosów i brody oraz nauczysz się, jak pracować z architekturą wizerunku (Total Look Concept). Wszystko to pod okiem Sebastiana Karczewskiego.

Szczegóły

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

MASTER CUTTING JOURNEY

Trzyetapowe szkolenie ze strzyżeń klasycznych, które wprowadza w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share