CREATIVE POTENTIAL

INTERNATIONAL EVENTS

Creative Potential to jedyne w swoim rodzaju, autorskie szkolenie z samym dyrektorem artystycznym, Tom’em Connell’em, przygotowane specjalnie dla polskich stylistów.

Podczas tego dwudniowego, unikatowego spotkania w parmeńskiej siedzibie Davines Tom Connell oraz Ashleigh Hodges pokażą Ci, jak czerpać inspiracje z otaczającego Cię świata i jak efektywnie przenosić je na finalną stylizację. Nauczysz się, jak – wychodząc od inspiracji – zaprojektować własną koncepcję fryzury i w technicznie doskonały sposób odtworzyć ją na głowie klientki.

Creative Potential to wyjątkowa okazja, by pod okiem topowych stylistów stworzyć zalążek własnej kolekcji i dać wyraz swojemu kreatywnemu potencjałowi.

Terminy szkoleń
Zapytaj swojego Consulente

Pozostałe szkolenia

INTERNATIONAL EVENTS

5-8.10

WORLD WIDE HAIR TOUR

Daj się porwać w kreatywną, pełną wiedzy podróż z Davines. World Wide Hair Tour to szansa zarówno na spotkanie społeczności Davines, ale także możliwość poznania najnowszych trendów oraz idei. Pozwól się zainspirować podczas licznych pokazów look&learn w wykonaniu najlepszych stylistów świata, m.in. Toma Connella i edukatorów londyńskiej szkoły Allilon, poczuj się członkiem międzynarodowej społeczności Davines i przeżyj niezapomniane chwile podczas ekscytującej podróży.

Szczegóły

INTERNATIONAL EVENTS

Zapytaj swojego Consulente

ROMANCE IN PARMA

Wyjątkowe cykliczne szkolenia we włoskiej siedzibie Davines w Parmie, podczas których łączymy najwyższej jakości edukację z wypoczynkiem we włoskim stylu.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share