CYKL SPOTKAŃ Z TOMASZEM BRONOWICKIM W SALONIE KLIENTA

CIĘCIA

Trzyetapowe szkolenie ze strzyżeń klasycznych, które wprowadza w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów. Szkolenie uczy i rozwija umiejętność geometrycznego postrzegania cięcia w oparciu o główne techniki strzyżenia: linię, gradację i cieniowanie. Celem projektu jest usystematyzowanie wiedzy dotyczącej strzyżenia włosów, nauczenie uczestników postrzegania przestrzeni wokół głowy, nauka doboru długości oraz kształtu fryzury. Szkolenie skierowane jest do osób pragnących poznać metodykę pracy fryzjera w procesie cięcia włosów zrozumieć, które czynniki i dlaczego mają wpływ na wybór i przeprowadzenie odpowiedniego strzyżenia. Cykl szkoleń ma formę 3 etapów, z których każdy poświęcony jest innej technice: I. Linia II. Gradacja III. Cieniowanie.

Pomiędzy poszczególnymi etapami wymagana jest samodzielna praca na zadany temat, dlatego uczestnicy powinni być zmotywowani do nauki nie tylko podczas zajęć, ale także między nimi.

Pozostałe szkolenia

CIĘCIA

SZKOLENIE Z EDUKATOREM ALLILON

1-dniowe szkolenie ze strzyżeń w Akademii More Inside House. Jest to całodniowe szkolenie z edukatorem Allilon- na żywo, prosto z Londynu!

Szczegóły

CIĘCIA

SALON ELEMENTS

Szkolenie dla fryzjerów chcących zrozumieć czym jest kształt idealny, geometria strzyżeń oraz dla tych, którzy chcą rozwinąć umiejętności argumentowania własnych pomysłów.

Szczegóły

CIĘCIA

25-26.11

CIĘCIA POLSKICH TRENERÓW

Szkolenie z trenerami Davines inspirowane pracą oraz kreacją edukatorów londyńskiej szkoły Allilon. Dwudniowe spotkanie poświęcone strzyżeniu to warsztat i praktyka, podczas których nabierzesz wprawy i pewności w cięciu włosów.

Szczegóły

CIĘCIA

5-6.11

DAVINES BARBER ABC

This is man’s world… Odkryj go z Davines. Nasze szkolenie z zakresu fryzjerstwa męskiego stworzone zostało indywidualnie pod potrzeby rynku oraz klientów marki Davines. Podczas spotkania poznasz podstawy strzyżeń barberskich włosów i brody oraz nauczysz się, jak pracować z architekturą wizerunku (Total Look Concept). Wszystko to pod okiem Sebastiana Karczewskiego.

Szczegóły

CIĘCIA

Zapytaj swojego Consulente

UPDATE CUT 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów fryzjerskich w zakresie strzyżeń dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share