DAVINES BARBER ABC

CIĘCIA

Dwudniowe szkolenie z Sebastianem Karczewskim z zakresu fryzjerstwa męskiego stworzone indywidualnie pod potrzeby rynku oraz klientów marki Davines. Podczas szkolenia dowiesz się, jak poszerzyć swoje portfolio salonowe o usługi fryzjerskie i barberskie dla mężczyzn, nauczysz się pracować z bryłą sześcianu w męskich fryzurach oraz wprawisz się w pracy techniką maszynką na grzebieniu i nożyczkami na grzebieniu. Ponadto Sebastian zaprezentuje uczestnikom, jak w spersonalizowany sposób zaprojektować zarost oraz brodę, a także przedstawi techniki cieniowania włosów „fade” oraz techniki strzyżenia zarostu z wykorzystaniem brzytwy i golarek.

 

Terminy szkoleń
5-6.11

Pozostałe szkolenia

CIĘCIA

SALON ELEMENTS

Szkolenie dla fryzjerów chcących zrozumieć czym jest kształt idealny, geometria strzyżeń oraz dla tych, którzy chcą rozwinąć umiejętności argumentowania własnych pomysłów.

Szczegóły

CIĘCIA

25-26.11

CIĘCIA POLSKICH TRENERÓW

Szkolenie z trenerami Davines inspirowane pracą oraz kreacją edukatorów londyńskiej szkoły Allilon. Dwudniowe spotkanie poświęcone strzyżeniu to warsztat i praktyka, podczas których nabierzesz wprawy i pewności w cięciu włosów.

Szczegóły

CIĘCIA

CYKL SPOTKAŃ Z TOMASZEM BRONOWICKIM W SALONIE KLIENTA

Trzyetapowe szkolenie ze strzyżeń klasycznych, które wprowadza w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów.

Szczegóły

CIĘCIA

Zapytaj swojego Consulente

UPDATE CUT 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów fryzjerskich w zakresie strzyżeń dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share