DISCOVER: ALLILON

ALLILON MASTERCLASS

Discover: Allilon to 1-dniowy warsztat ze strzyżeń w Akademii More Inside House. Jest to całodniowe szkolenie z eduktorem Allilon – na żywo, prosto z Londynu! Podczas szkolenia przygotujesz dwa salonowe, użytkowe cięcia – na prostych i kręconych włosach oraz będziesz pracować na główkach treningowych Allilon. Szkolenie odbywa się w dwóch sesjach: porannej i popołudniowej. Zapewniamy obecność tłumacza i polskiego trenera na miejscu.

Terminy szkoleń
13.07

Pozostałe szkolenia

ALLILON MASTERCLASS

ALLILON MASTERCLASS: TECHNIQUE

Najbardziej techniczne szkolenie londyńskiej szkoły Allilon, ukierunkowane na doskonalenie technik cięć zarówno włosów prostych, jak i kręconych. Idealny wybór dla właścicieli salonów z analitycznym zacięciem, aspirujących, ale także doświadczonych trenerów i stylistów na wszystkich poziomach, chcących pogłębić swoją wiedzę oraz pewność przy tworzeniu kształtów.

Szczegóły

ALLILON MASTERCLASS

16-20.09

ALLILON MASTERCLASS

Minimum teorii, maksimum praktyki. Dawka praktycznej wiedzy dotyczącej wyboru najmodniejszych strzyżeń z uwzględnieniem różnych długości oraz faktur włosów. Na tym szkoleniu dowiesz się jak aplikować i wykorzystywać kosmetyki Davines, jak poprawnie suszyć włosy: tips&tricks dla włosów prostych i kręconych oraz wiele więcej użytecznej wiedzy. Szkolenie zostało wzbogacone o cały dzień coachingu biznesowego prowadzonego przez Johnny’ego Othonę.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share