DISCOVER: BARBERING WITH PASTA&LOVE

CUTTING

Dwudniowe szkolenie z Sebastianem Karczewskim z zakresu fryzjerstwa męskiego stworzone indywidualnie pod potrzeby rynku oraz klientów marki Davines. Podczas szkolenia dowiesz się, jak poszerzyć swoje portfolio salonowe o usługi fryzjerskie i barberskie dla mężczyzn, nauczysz się pracować z bryłą sześcianu w męskich fryzurach oraz wprawisz się w pracy techniką maszynką na grzebieniu i nożyczkami na grzebieniu. Ponadto Sebastian zaprezentuje uczestnikom, jak w spersonalizowany sposób zaprojektować zarost oraz brodę, a także przedstawi techniki cieniowania włosów „fade” oraz techniki strzyżenia zarostu z wykorzystaniem brzytwy i golarek.

 

Terminy szkoleń
20-21.04
12-13.11

Pozostałe szkolenia

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

LOOK & LEARN: CUTTING SESSION

Pokaz LOOK & LEARN, czyli dosłownie „patrz i ucz się”, to demonstracja krok po kroku na modelce lub główce, wykonana przez Trenera Regionalnego Davines.

Szczegóły

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

DISCOVER: CUTTING

Szkolenie z trenerami Davines inspirowane pracą oraz kreacją edukatorów londyńskiej szkoły Allilon. Dwudniowe spotkanie poświęcone strzyżeniu to warsztat i praktyka, podczas których nabierzesz wprawy i pewności w cięciu włosów.

Szczegóły

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

MASTER CUTTING JOURNEY

Trzyetapowe szkolenie ze strzyżeń klasycznych, które wprowadza w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów.

Szczegóły

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

CREATIVE CUTTING WITH RAFAŁ POTOMSKI

Szkolenie z Rafałem Potomskim to kreatywne podejście do strzyżenia, to pomoc w uzasadnieniu geometrii, to rozprawa o proporcjach i dysproporcjach twarzy, o gradacji, to dyskusja o maskowaniu i poprawianiu mankamentów. Ogrom wiedzy i moc praktyki w najlepszym wydaniu.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share