LONG HAIR. COLOUR & CUTTING

COLOUR&CUTTING

Szkolenie Long Hair. Colour&Cutting przedstawia praktyczne rozwiązania, nowe techniki koloryzacji, jak również sam proces jednoczesnego zaplanowania strzyżenia i koloru. Nasi trenerzy poprowadzą Cię przez relacje z klientem, analizę strzyżenia i diagnozę koloru, by finalnie jak najlepiej zaplanować dobór techniki koloryzacji do kształtu fryzury.

To dwudniowe spotkanie prowadzone przez Katarzynę Budzikowską-Kuraś i Tomka Bronowickiego, na które składa się prezentacja teoretyczna, demonstracja oraz praca uczestników na modelkach (1 modelka na uczestnika na dzień); wsparcie instruktorów podczas całego szkolenia; prezentacja i omówienie efektów pracy.

Terminy szkoleń
13-14.04

Pozostałe szkolenia

COLOUR&CUTTING

19-20.10

SHORT HAIR. COLOUR & CUTTING

Podczas tego szkolenia nauczysz się tworzenia spójnych koncepcji strzyżenia i koloryzacji włosów krókich, budowania relacji z klientem oraz rozwiniesz umiejętności pracy z krótkimi włosami

Szczegóły

COLOUR&CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

INTERNATIONAL COLLECTION

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami fryzjerskimi. Zainspiruj się kolekcjami dyrektora artystycznego Davines Tom’a Connell’a i przemyć inwencję z wybiegów wprost do swojego salonu.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share