NORDIC BLONDE

KOLORYZACJA

Nordic Blonde to szkolenie, podczas którego uczestnicy poznają sztukę tworzenia wyrafinowanych odcieni blondu przy jednoczesnym utrzymaniu włosa w zdrowej kondycji i z przepięknym połyskiem. Szkolenie koncentruje się na zagadnieniach skutecznego i komfortowego dla klientki rozjaśniania włosów z użyciem wszystkich linii koloryzacyjnych Davines, ale także na wiedzy produktowej, szczególnie z zakresu rozjaśniaczy (Mask D oraz linii The Century of Light). Celem szkolenia są czyste pigmentacyjne efekty po rozjaśnieniu oraz uzyskanie wymarzonych efektów tonowania – od pasteli po chłodne nordyckie odcienie.

Terminy szkoleń
2-3.09
19-20.11

Pozostałe szkolenia

KOLORYZACJA

LONG HAIR COLOUR & CUTTING

Podczas tego szkolenia nauczysz się tworzenia spójnych koncepcji strzyżenia i koloryzacji włosów długich, budowania relacji z klientem oraz rozwiniesz umiejętności pracy z długimi włosami

Szczegóły

KOLORYZACJA

4-5.09
1-2.10
7-8.11

KOD KOLORU

Poznaj nasze systemy koloryzacji i powtórz zasady kolorymetrii. Dwudniowe szkolenie dostarczy Ci wiedzy o produktach z linii Mask with Vibrachrom, A New Colour, Finest Pigments, View oraz Alchemic. Przybliżymy Ci także zasady prepigmentacji, repigmentacji oraz bezpiecznego rozjaśniania z wykorzystaniem linii The Century of Light.

Szczegóły

KOLORYZACJA

15.10

BLONDE LAB

Szkolenie przeznaczone dla osób zafascynowanych koloryzacją blond, szukających nietuzinkowych, kreatywnych rozwiązań kolorystycznych. Nasi trenerzy udzielą cennych wskazówek odnośnie pracy z ultra jasnymi odcieniami, ale też nauczą Cię dobierać produkty dla uzyskania pożądanego efektu, przedstawią innowacyjne metody neutralizacji pigmentów, wyjaśnią zaawansowane zależności zasad kolorymetrii, ale przede wszystkim zainspirują Cię do kreatywnej pracy z blondem!

Szczegóły

KOLORYZACJA

AIR&WAY

Oddajemy w Twoje ręce szkolenie z innowacyjnej techniki koloryzacji, polegającej na separowaniu za pomocą powietrza suszarki określonych partii włosów do koloryzacji. Jest to technika powstała z połączenia dwóch technik, Air Touch i Flamboyage, opracowana przez zespół polskich trenerów specjalnie na potrzeby naszych klientów.

Szczegóły

KOLORYZACJA

Zapytaj swojego Consulente

COLOUR AMBASSADOR

Wieloetapowy program szkoleniowy dla elitarnej grupy kolorystów, pragnących inspirować swoimi profesjonalnymi umiejętnościami koloryzacji oraz zostać trenerami w swoich salonach.

Szczegóły

KOLORYZACJA

Zapytaj swojego Consulente

UPDATE COLOUR 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów w koloryzacji dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

KOLORYZACJA

KOLEKCJA MIĘDZYNARODOWA

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami fryzjerskimi. Zainspiruj się kolekcjami dyrektora artystycznego Davines Tom’a Connell’a i przemyć inwencję z wybiegów wprost do swojego salonu.

Szczegóły

KOLORYZACJA

SZKOLENIE Z KOLORYZACJI W SALONIE KLIENTA

Indywidualne szkolenia dopasowane do potrzeb klienta, przeprowadzane w Twoim salonie przez trenera Davines.

Szczegóły

KOLORYZACJA

UPDATE COLLECTION 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z aktualnie obowiązującej kolekcji Tom’a Connell’a dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share