ROMANCE IN PARMA

INTERNATIONAL EVENTS

Czy chcesz na własnej skórze poczuć klimat zrównoważonej Wioski Davines? Przespacerować się rano po ogrodzie, w którym rosną rośliny, z których robimy nasze kosmetyki, a później czerpać wiedzę i doświadczenie od najlepszych międzynarodowych stylistów Davines, aby zakończyć dzień kieliszkiem wybornego Lambrusco? Jeśli na którekolwiek z pytań padła odpowiedź twierdząca, koniecznie pojedź z nami do Davines Village na Romans w Parmie.

To cykliczne szkolenia organizowane w naszej włoskiej siedzibie, podczas których łączymy najwyższej jakości edukację z wypoczynkiem we włoskim stylu. Każde wydarzenie jest unikalne i zaprojektowane tak, aby zadowolić najbardziej wymagających fryzjerów.

Terminy szkoleń
Zapytaj swojego Consulente

Pozostałe szkolenia

INTERNATIONAL EVENTS

2024

WORLD WIDE HAIR TOUR

Daj się porwać w kreatywną, pełną wiedzy podróż z Davines. World Wide Hair Tour to szansa zarówno na spotkanie społeczności Davines, ale także możliwość poznania najnowszych trendów oraz idei. Pozwól się zainspirować podczas licznych pokazów look&learn w wykonaniu najlepszych stylistów świata, m.in. Toma Connella i edukatorów londyńskiej szkoły Allilon, poczuj się członkiem międzynarodowej społeczności Davines i przeżyj niezapomniane chwile podczas ekscytującej podróży.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share