ROMANCE IN PARMA

INTERNATIONAL EVENTS

Czy chcesz na własnej skórze poczuć klimat zrównoważonej Wioski Davines? Przespacerować się rano po ogrodzie, w którym rosną rośliny, z których robimy nasze kosmetyki, a później czerpać wiedzę i doświadczenie od najlepszych międzynarodowych stylistów Davines, aby zakończyć dzień kieliszkiem wybornego Lambrusco? Jeśli na którekolwiek z pytań padła odpowiedź twierdząca, koniecznie pojedź z nami do Davines Village na Romans w Parmie.

To cykliczne szkolenia organizowane w naszej włoskiej siedzibie, podczas których łączymy najwyższej jakości edukację z wypoczynkiem we włoskim stylu. Każde wydarzenie jest unikalne i zaprojektowane tak, aby zadowolić najbardziej wymagających fryzjerów.

Terminy szkoleń
Zapytaj swojego Consulente

Pozostałe szkolenia

INTERNATIONAL EVENTS

5-8.10

WORLD WIDE HAIR TOUR

Daj się porwać w kreatywną, pełną wiedzy podróż z Davines. World Wide Hair Tour to szansa zarówno na spotkanie społeczności Davines, ale także możliwość poznania najnowszych trendów oraz idei. Pozwól się zainspirować podczas licznych pokazów look&learn w wykonaniu najlepszych stylistów świata, m.in. Toma Connella i edukatorów londyńskiej szkoły Allilon, poczuj się członkiem międzynarodowej społeczności Davines i przeżyj niezapomniane chwile podczas ekscytującej podróży.

Szczegóły

INTERNATIONAL EVENTS

Zapytaj swojego Consulente

CREATIVE POTENTIAL

Creative Potential to nowy wymiar szkolenia, które poprowadzi sam dyrektor artystyczny Davines, Tom Connell, przygotowane specjalnie dla polskich stylistów.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share