SALON ELEMENTS

CIĘCIA

Szkolenie zaprojektowane przez Adama Żolika i Tomka Bronowickiego skupia się na najważniejszych aspektach pracy w salonie: zarówno na budowaniu relacji z klientem, profesjonalnej konsultacji, umiejętności argumentowania własnych pomysłów, ale także na kwestiach technicznych w zakresie strzyżeń oraz koloryzacji.

Cały cykl to trzy dwudniowe spotkania, na które składa się prezentacja teoretyczna, demonstracja oraz praca uczestników na modelkach (2 stylizacje podczas każdego etapu), sesja zdjęciowa efektów pracy na zakończenie etapu trzeciego; wsparcie instruktorów podczas całego szkolenia; prezentacja i omówienie efektów pracy

Pozostałe szkolenia

CIĘCIA

25-26.11

CIĘCIA POLSKICH TRENERÓW

Szkolenie z trenerami Davines inspirowane pracą oraz kreacją edukatorów londyńskiej szkoły Allilon. Dwudniowe spotkanie poświęcone strzyżeniu to warsztat i praktyka, podczas których nabierzesz wprawy i pewności w cięciu włosów.

Szczegóły

CIĘCIA

CYKL SPOTKAŃ Z TOMASZEM BRONOWICKIM W SALONIE KLIENTA

Trzyetapowe szkolenie ze strzyżeń klasycznych, które wprowadza w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów.

Szczegóły

CIĘCIA

5-6.11

DAVINES BARBER ABC

This is man’s world… Odkryj go z Davines. Nasze szkolenie z zakresu fryzjerstwa męskiego stworzone zostało indywidualnie pod potrzeby rynku oraz klientów marki Davines. Podczas spotkania poznasz podstawy strzyżeń barberskich włosów i brody oraz nauczysz się, jak pracować z architekturą wizerunku (Total Look Concept). Wszystko to pod okiem Sebastiana Karczewskiego.

Szczegóły

CIĘCIA

Zapytaj swojego Consulente

UPDATE CUT 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów fryzjerskich w zakresie strzyżeń dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share