ALLILON MASTERCLASS: TECHNIQUE

ALLILON MASTERCLASS

Najbardziej techniczne szkolenie edukatorów londyńskiej szkoły Allilon przeznaczone jest dla tych, którzy pragną przeanalizować i zrozumieć teoretyczną stronę procesu strzyżenia włosów. Ten warsztat to idealny wybór dla właścicieli salonów z analitycznym zacięciem, aspirujących, ale także doświadczonych trenerów i stylistów na wszystkich poziomach, chcących pogłębić swoją wiedzę oraz pewność przy tworzeniu kształtów. Edukatorzy Allilon pomogą Ci zrozumieć techniczne rysunki złożeniowe głowy i nauczą Cię metodyki pracy zarówno na prostych, jak i kręconych włosach.

Pozostałe szkolenia

ALLILON MASTERCLASS

13.07

DISCOVER: ALLILON

1-dniowe szkolenie ze strzyżeń w Akademii More Inside House. Jest to całodniowe szkolenie z edukatorem Allilon – na żywo, prosto z Londynu!

Szczegóły

ALLILON MASTERCLASS

16-20.09

ALLILON MASTERCLASS

Minimum teorii, maksimum praktyki. Dawka praktycznej wiedzy dotyczącej wyboru najmodniejszych strzyżeń z uwzględnieniem różnych długości oraz faktur włosów. Na tym szkoleniu dowiesz się jak aplikować i wykorzystywać kosmetyki Davines, jak poprawnie suszyć włosy: tips&tricks dla włosów prostych i kręconych oraz wiele więcej użytecznej wiedzy. Szkolenie zostało wzbogacone o cały dzień coachingu biznesowego prowadzonego przez Johnny’ego Othonę.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share