TECHNIQUE

ALLILON MASTERCLASS

Najbardziej techniczne szkolenie edukatorów londyńskiej szkoły Allilon przeznaczone jest dla tych, którzy pragną przeanalizować i zrozumieć teoretyczną stronę procesu strzyżenia włosów. Ten warsztat to idealny wybór dla właścicieli salonów z analitycznym zacięciem, aspirujących, ale także doświadczonych trenerów i stylistów na wszystkich poziomach, chcących pogłębić swoją wiedzę oraz pewność przy tworzeniu kształtów. Edukatorzy Allilon pomogą Ci zrozumieć techniczne rysunki złożeniowe głowy i nauczą Cię metodyki pracy zarówno na prostych, jak i kręconych włosach.

Terminy szkoleń
3-6.06
18-21.11

Pozostałe szkolenia

ALLILON MASTERCLASS

22.05

TOUCH: ALLILON

Całodniowe szkolenie w Akademii More Inside House z edukatorem Allilon, podczas którego poznasz filozofię zarówno strzyżenia, jak i koloryzacji według londyńskiej szkoły Allilon.

Szczegóły

ALLILON MASTERCLASS

7-9.06
22-24.11

TECHNIQUE+

Szkolenie Technique+ to drugi krok na ścieżce edukacji z Allilon. Praca ramię w ramię z edukatorem Allilon przy niewielkim stosunku liczby uczestników do trenerów. Technique+ pomoże Ci rozwinąć repertuar technik fryzjerskich oraz uzyskiwać przyjazne dla salonu kształty włosów w trudnym, ale jednocześnie zabawnym i inspirującym podejściu.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share