BLONDE LAB

KOLORYZACJA

Inspiracyjne, jednodniowe szkolenie dla kolorystów-pasjonatów poświęcone zaawansowanym zasadom i zależnościom kolorymetrii oraz kreatywnym efektom koloryzacji włosów blond. Podczas szkolenia nie tylko nauczysz się dobierać produkty dla uzyskania pożądanego efektu, ale także uzyskasz odpowiedzi i wskazówki, jak pracować z ultra jasnymi poziomami. Nasi trenerzy podzielą się z Tobą innowacyjnymi rozwiązaniami neutralizacji pigmentów, doradzą Ci jak poprawić komfort i czystość pracy przy koloryzacji blond i pokażą nowe propozycje w techniczności powstawania koloryzacji wieloetapowej.

Szkolenie dostarczy Ci nietuzinkowych, alternatywnych i innowacyjnych rozwiązań dla otrzymania unikalnych odcieni blondu – od klasycznych chłodnych i ciepłych, po pastelowe i ultra jasne platynowe.

Terminy szkoleń
15.10

Opinie naszych uczniów

Pozostałe szkolenia

KOLORYZACJA

ILLUMINATION

Naucz się tworzenia jasnych efektów na włosach. Poznaj ponadczasowe i nieustannie pożądane rozwiązania do częściowych rozświetleń kolorów włosów które nadają przestrzenności i trójwymiarowości kolorom globalnym.

Szczegóły

KOLORYZACJA

LONG HAIR COLOUR & CUTTING

Podczas tego szkolenia nauczysz się tworzenia spójnych koncepcji strzyżenia i koloryzacji włosów długich, budowania relacji z klientem oraz rozwiniesz umiejętności pracy z długimi włosami

Szczegóły

KOLORYZACJA

1-2.10
7-8.11

KOD KOLORU

Poznaj nasze systemy koloryzacji i powtórz zasady kolorymetrii. Dwudniowe szkolenie dostarczy Ci wiedzy o produktach z linii Mask with Vibrachrom, A New Colour, Finest Pigments, View oraz Alchemic. Przybliżymy Ci także zasady prepigmentacji, repigmentacji oraz bezpiecznego rozjaśniania z wykorzystaniem linii The Century of Light.

Szczegóły

KOLORYZACJA

19-20.11

NORDIC BLONDE

Naucz się sztuki tworzenia wyrafinowanych odcieni blondu, przy jednoczesnym utrzymaniu włosa w zdrowej kondycji i z pięknym połyskiem. Rozjaśniaj profesjonalnie, skutecznie i bezpiecznie. Szkolenie zalecane dla stylistów z przynajmniej dwuletnim doświadczeniem.

Szczegóły

KOLORYZACJA

AIR&WAY

Oddajemy w Twoje ręce szkolenie z innowacyjnej techniki koloryzacji, polegającej na separowaniu za pomocą powietrza suszarki określonych partii włosów do koloryzacji. Jest to technika powstała z połączenia dwóch technik, Air Touch i Flamboyage, opracowana przez zespół polskich trenerów specjalnie na potrzeby naszych klientów.

Szczegóły

KOLORYZACJA

Zapytaj swojego Consulente

COLOUR AMBASSADOR

Wieloetapowy program szkoleniowy dla elitarnej grupy kolorystów, pragnących inspirować swoimi profesjonalnymi umiejętnościami koloryzacji oraz zostać trenerami w swoich salonach.

Szczegóły

KOLORYZACJA

Zapytaj swojego Consulente

UPDATE COLOUR 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów w koloryzacji dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

KOLORYZACJA

KOLEKCJA MIĘDZYNARODOWA

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami fryzjerskimi. Zainspiruj się kolekcjami dyrektora artystycznego Davines Tom’a Connell’a i przemyć inwencję z wybiegów wprost do swojego salonu.

Szczegóły

KOLORYZACJA

SZKOLENIE Z KOLORYZACJI W SALONIE KLIENTA

Indywidualne szkolenia dopasowane do potrzeb klienta, przeprowadzane w Twoim salonie przez trenera Davines.

Szczegóły

KOLORYZACJA

UPDATE COLLECTION 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z aktualnie obowiązującej kolekcji Tom’a Connell’a dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share