WORLD WIDE HAIR TOUR

INTERNATIONAL EVENTS

Davines World Wide Hair Tour to wyjątkowa okazja do spotkania podobnie myślących kreatywnych fryzjerów z całego świata! To szansa obserwowania najnowszych trendów oraz wymiany pomysłów na imprezie poświęconej pięknu, które postrzegamy jako harmonię, dobry smak i uznanie indywidualności.

Pozwól nam porwać Cię do Berlina! W 2024 WWHT zawita do tej niemieckiej metropolii, która zasłużyła sobie na miano enklawy dla bohemy i azylu wszelkiej twórczości. Odwiedź z nami to magiczne historyczne miasto: podczas 3 dni pokazów na scenie WWHT zobaczysz największe fryzjerskie autorytety i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, efektowne pokazy. Poznasz społeczność Davines z całego świata, zainspirujesz się i naładujesz pozytywną energią.

O szczegóły zapytaj swojego Consulente.

Terminy szkoleń
5-8.10

Pozostałe szkolenia

INTERNATIONAL EVENTS

Zapytaj swojego Consulente

ROMANCE IN PARMA

Wyjątkowe cykliczne szkolenia we włoskiej siedzibie Davines w Parmie, podczas których łączymy najwyższej jakości edukację z wypoczynkiem we włoskim stylu.

Szczegóły

INTERNATIONAL EVENTS

Zapytaj swojego Consulente

CREATIVE POTENTIAL

Creative Potential to nowy wymiar szkolenia, które poprowadzi sam dyrektor artystyczny Davines, Tom Connell, przygotowane specjalnie dla polskich stylistów.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share