WORLD WIDE HAIR TOUR

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

Davines World Wide Hair Tour to wyjątkowa okazja do spotkania podobnie myślących kreatywnych fryzjerów z całego świata! To szansa obserwowania najnowszych trendów oraz wymiany pomysłów na imprezie poświęconej pięknu, które postrzegamy jako harmonię, dobry smak i uznanie indywidualności.

Ten cykliczny event gościł już w najwspanialszych miastach świata, ale jego kolejna lokalizacja wciąż owiana jest tajemnicą. Pewne jest jednak to, że wydarzenie stanowi okazję do spotkania całej międzynarodowej społeczności Davines, okazję, której nie można przegapić. To fryzjerom dedykujemy pokazy naszych stylistów, którzy zaprezentują swoje najnowsze pomysły. Wśród gwiazd imprezy na scenie zobaczysz: Toma Connell’a – Dyrektora Artystycznego Davines, szkoleniowców brytyjskiej Akademii Allilon oraz innych najlepszych międzynarodowych stylistów Davines. Pokazy będą wzbogacone o sesje szkoleniowe look & learn mające na celu nauczanie i przekazywanie najbardziej aktualnych trendów fryzjerskich.

Terminy szkoleń
4-8.06.2022

Pozostałe szkolenia

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

CREATIVE POTENTIAL

Creative Potential to nowy wymiar szkolenia, które poprowadzi sam dyrektor artystyczny Davines, Tom Connelll, przygotowane specjalnie dla polskich stylistów.

Szczegóły

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

COLOUR MENTORING

Davines jest firmą zorientowaną na kolor! Dlatego zapraszamy Cię na unikalne, autorskie szkolenie Colour Mentoring, prowadzone przez jednego z naszych Międzynarodowych Trenerów, Rocha Le May’a. To niezwykła okazja nie tylko na pogłębienie wiedzy i udoskonalenie swoich umiejętności technicznych w zakresie koloryzacji, ale także na pobudzenie wyobraźni i zainspirowanie się pięknem Davines Village.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share