WORLD WIDE HAIR TOUR

INTERNATIONAL EVENTS

Davines World Wide Hair Tour to wyjątkowa okazja do spotkania podobnie myślących kreatywnych fryzjerów z całego świata! To szansa obserwowania najnowszych trendów oraz wymiany pomysłów na imprezie poświęconej pięknu, które postrzegamy jako harmonię, dobry smak i uznanie indywidualności.

Ten cykliczny event gościł już w najwspanialszych miastach świata, ale jego kolejna lokalizacja wciąż owiana jest tajemnicą. Pewne jest jednak to, że wydarzenie stanowi okazję do spotkania całej międzynarodowej społeczności Davines, okazję, której nie można przegapić. To fryzjerom dedykujemy pokazy naszych stylistów, którzy zaprezentują swoje najnowsze pomysły. Wśród gwiazd imprezy na scenie zobaczysz: Toma Connell’a – Dyrektora Artystycznego Davines, szkoleniowców brytyjskiej Akademii Allilon oraz innych najlepszych międzynarodowych stylistów Davines. Pokazy będą wzbogacone o sesje szkoleniowe look & learn mające na celu nauczanie i przekazywanie najbardziej aktualnych trendów fryzjerskich.

Terminy szkoleń
2024

Pozostałe szkolenia

INTERNATIONAL EVENTS

Zapytaj swojego Consulente

ROMANCE IN PARMA

Wyjątkowe cykliczne szkolenia we włoskiej siedzibie Davines w Parmie, podczas których łączymy najwyższej jakości edukację z wypoczynkiem we włoskim stylu.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share