Akademia Davines MORE INSIDE HOUSE

Szkolenia z koloryzacji, strzyżeń, pielęgnacji i kolekcji Davines

Akademię stworzyliśmy z myślą o fryzjerach. To miejsce, w którym mogą się czuć jak w domu. Taki był nasz cel. Wspólnie z naszymi regionalymi Consulenti akademię nazwaliśmy More Inside House. Z jednej strony jest to nawiązanie do linii stylizacji Davines, z drugiej strony to taki dom, do którego każdy fryzjer może zawsze przyjechać, w którym może znaleźć inspirację dla siebie.

W Akademii fryzjerzy zgłębiają wiedzę o systemach koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji Davines. Podczas szkoleń prowadzonych przez mistrzów z londyńskiej Akademii Allilon zdobywają wyższe stopnie wtajemniczenia w zaawansowanych strzyżeniach, poznają przyszłe trendy podczas szkoleń z trenerami z kolekcji międzynarodowych Davines.

More Inside House znajduje się na warszawskim Gocławku, w dogodnej lokalizacji, ok. 15 min. od Centrum Warszawy. Strefa salonu fryzjerskiego i szkoleniowa płynnie przechodzi w niemal domową strefę relaksu – tu najlepiej rozmawia się podczas przerw, nawiązuje nowe relacje, wymienia uwagi.

W wystroju wnętrza dominuje drewno – neutralne barwy bieli i beżu sprzyjają wyciszeniu i koncentracji. Nowoczesne rozwiązania rekuperacji i oczyszczania dbają o to, by uczestnicy podczas szkoleń oddychali świeżym powietrzem. Dla Davines dbanie o środowisko to nie tylko hasło, ale także misja w codziennym działaniu. Osoby ceniące odpoczynek na zewnątrz mogą skorzystać ze słonecznego patio. Akademia posiada także własny parking.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share