Liquid Spell – opis linii

FLUID WZMACNIAJĄCO-POGRUBIAJĄCY

 

Fluid, o płynnej formule zamieniającej się w piankę, naprawia uszkodzone i pozbawione blasku włosy, zapewniając im natychmiastową miękkość i witalność.

Czy Twoje włosy czują się osłabione, pozbawione energii, potrzebujące wzmocnienia? Wypróbuj Liquid Spell – produkt wyraźnie zmienia jakość włókien włosów, nadając im zdrowszy, pełen objętości i naturalnie lśniący wygląd.

MOC PRZEMIANY

 

Liquid Spell dodaje objętości i pogrubia włosy uwrażliwione lub cienkie – idealny do uzyskania efektu jedwabiście miękkich, lśniących i zdrowszych włosów.

Przeznaczony do włosów uwrażliwionych wskutek zabiegów kosmetycznych, działań mechanicznych lub czynników środowiskowych, lekko uszkodzonych, matowych i pozbawionych energii. Sprawdzi się także w pielęgnacji włosów cienkich, z tendencją do osłabiania i utraty objętości.

TEKSTURA I WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SPOSOBU UŻYCIA

 

Liquid Spell można stosować w połączeniu z każdym z produktów do regularnej pielęgnacji włosów. Wystarczy pamiętać, aby preparat nakładać po zastosowaniu kosmetyku do pielęgnacji skóry głowy lub przed zabiegami na włosy lub stylizacją.

Fluid jest szczególnie skuteczny, gdy łączy się go z innymi produktami Davines, tworząc koncentrat – np. gdy zastosujesz OI All In One Milk po Liquid Spell zapewnisz włosom dodatkową jedwabistość, gładkość i ułatwisz rozczesywanie.

FORMUŁA I TECHNOLOGIA

 

Moc produktu aktywowana termicznie

Zaawansowana technologia wykorzystuje ciepło nawiewu suszarki, aby aktywować kompleks aminokwasów – fluid w ten sposób zamyka łuski włosów, które po każdej kolejnej aplikacji stają się wyraźnie zdrowsze. Formuła produktu dostosowuje się do różnych typów włosów i indywidualnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Płyn zamieniający się w piankę

Płynna formuła zamienia się w miękką piankę dla szybkiej i łatwej aplikacji, ponieważ aktywowane termicznie cząsteczki formuły zagęszczają włókna. Sprawia, że włosy utrzymują fryzurę i objętość przez dłuższy czas i lśnią naturalnym blaskiem.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share