Mask z Vibrachrom

System permanentnej koloryzacji

Mask z Vibrachrom™ to innowacyjny system koloryzacji permanentnej, o kremowej konsystencji, który bazuje na technologii niewykorzystywanej nigdy dotąd w świecie kosmetyki – Vibrachrom.

Zapewnia równomierne przenikanie pigmentu do wnętrza struktury włosów, połysk, silne właściwości kondycjonujące i wyjątkową trwałość koloru.

Formuły z Vibrachrom

Vibrachrom to innowacyjna technologia opracowana przez laboratoria badawcze Davines.

Inspiracja przyrodą

Vibrachrom łączy to, co najlepsze ze świata przyrody, kosmetyki i tekstyliów. Składnikiem pochodzącym z natury jest ekstrakt z białka komosy ryżowej (quinoa), który wzmaga absorpcję barwnika i zabezpiecza kolor przed blaknięciem, zatrzymując jego molekuły we włóknie włosa.

Inspiracja kosmetyką i tekstyliami

Ze świata kosmetyki wywodzi się składnik pielęgnacyjny bogaty w Omega-9, otrzymywany z roślin – to on zapewnia mocne i „tętniące życiem” kolory. Ze świata tekstyliów zaś pochodzi nośnik fosfolipidowy, który nigdy dotąd nie był stosowany w koloryzacji, a który zwiększa zdolność przenikania pigmentów do struktury włosa i zapewnia niezmienny odcień na całej długości.

Nowa technologia dla zwiększenia wydajności

Technologia Vibrachrom wynosi system koloryzacji Mask na nowy, ulepszony poziom wydajności, sprawiając, że jeszcze skuteczniej zapobiega blaknięcia koloru.

Przeprowadziliśmy test. 10-krotnie umyliśmy włosy za pomocą szamponu na pasmach pofarbowanych z użyciem zarówno formuły Mask z Vibrachrom, jak i bez, w celu pomiaru trwałości koloru. Porównując wodę ze spłukania szamponu, dostrzegliśmy wyraźne zmniejszenie utraty pigmentu w przypadku włosów pofarbowanych z wykorzystaniem technologii Vibrachrom.

Właściwości i zalety

Kompletny, elastyczny system

Łącząc naturalne bazy z odcieniami Mask z Vibrachrom, fryzjerzy mogą dostosować mieszanki do potrzeb klienta – możliwe jest całkowite pokrycie siwizny.

Można również zmieniać refleksy, przyciemniać i rozjaśniać: do trzech poziomów, do czterech poziomów za pomocą czystego tonu 000 i do pięciu poziomów z serią Extralifts.

Tylko jedna proporcja mieszania i jeden czas obróbki – dla uproszczenia i ułatwienia pracy kolorystów.

Piękny i zdrowy kolor

Mask z Vibrachrom zapewnia mocne, tętniące życiem i trwałe kolory, a także doskonałe efekty pielęgnacyjne.

Bardzo delikatna usługa koloryzacji o przyjemnym zapachu, który neutralizuje woń amoniak.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share