Finest Pigments

Pigmenty bezpośrednie

Finest Pigments to pozbawiony amoniaku system pigmentów bezpośrednich, bazujący na składnikach do 98% pochodzenia naturalnego.

Jest to delikatny system koloryzacji, który jest szybki i łatwy w użyciu – formuły stosuje się bezpośrednio na włosy, bez użycia aktywatorów. Linia obejmuje 14 odcieni, które można dowolnie mieszać, a także produkt nabłyszczający Finest Gloss.

Naturalne pigmenty pochodzą z takich składników jak imbir i szafran (które wzmacniają złociste refleksy), likopen z pomidorów (który podkreśla czerwone i miedziane refleksy) oraz orzech indyjski (który intensyfikuje ciemniejsze refleksy i chroni strukturę włosów).

Oprócz pigmentów, inne składniki takie jak olej różany i celuloza są również pochodzenia naturalnego.

WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY

To idealna alternatywa dla osób, które po raz pierwszy koloryzują włosy – Finest Pigment zapewniają stopniową i naturalną zmianę odcienia. Efekt koloryzacji zanika podczas 8-10 myć.

Wszystkie odcienie mogą być stosowane w czystej postaci, dla uzyskania intensywnych refleksów, mieszane z innymi odcieniami lub z preparatem nabłyszczającym Finest Gloss.

Pigmenty bezpośrednie mogą być stosowane od razu po zabiegu trwałej lub prostowania.

BAZY I REFLEKSY

Linia składa się z 7 naturalnych odcieni bazowych, 4 odcieni, 3 intensywnych refleksów i 1 żelu nabłyszczającego, które mogą być stosowane samodzielnie lub mieszane z innymi odcieniami w zależności od potrzeb.

Naturalne odcienie bazowe intensyfikują kolor włosów na tym samym poziomie lub przyciemniają naturalne lub farbowane włosy. Maskują także siwiznę.

Wszystkie produkty Finest Pigments mają silne działanie nabłyszczające, które można zintensyfikować poprzez zmieszanie ich z preparatem Finest Gloss.

Formuła

Talent chemika polega na zdolności do połączenia bogactwa natury z uczciwym, pełnym szacunku podejściem.

Delikatne i naturalne formuły

Finest Pigments zawierają składniki, które w 98% są pochodzenia naturalnego. Dzięki swojej silnej mocy antyoksydacyjnej wzmacniają i utrwalają refleksy, chroniąc jednocześnie strukturę włosów.

Gwarantowany połysk

Finest Gloss może być stosowany samodzielnie w celu zapewnienia niezwykłego połysku. Można też przy jego użyciu rozcieńczać dowolne odcienie, aby osiągnąć pożądaną intensywność koloru.

Pozwala także na tworzenie pasemek i intensywnych refleksów na włosach rozjaśnianych lub koloryzowanych.

 

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share