Eventy

W Akademii More Inside House oprócz szkoleń organizujemy eventy i spotkania, które inspirują i integrują. Tworzymy niesamowite projekty dla naszej społeczności fryzjerów, które budują dobrą atmosferę i zaufanie w świecie Davines. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, bo tylko wyobraźnia stanowi ograniczenie w planowaniu spotkań.

Shine Like a Diamond

26 czerwca 2022 spotkaliśmy się w gronie sympatyków Davines na evencie „Shine Like a Diamond”, podczas którego zaprzyjaźniony stylista Johnny Othona z Akademii Allilon zaprezentował swoje umiejętności. 150 osób było świadkami niesamowitych metamorfoz fryzjerskich, nietuzinkowych koloryzacji i mistrzowskich cieć. Event urozmaiciliśmy dobrą zabawą i porcją wiedzy o produktach i projektach Davines.

Jesteś ciekawy, co działo się podczas wydarzenia? Obejrzyj koniecznie relację ze spotkania!

Hair On Stage oraz Vibe Show

Międzynarodowe kolekcje, odważne spojrzenie na to, jak będziemy czesać w nadchodzących sezonach, fryzjerstwo na najwyższym światowym poziomie. Tak w skrócie można opisać cykl eventów fryzjerskich organizowanych przez dystrybutorów Davines na całym świecie.

Zarówno Hair On Stage, jak i Vibe Show to wydarzenia branżowe, na które regularnie zapraszamy wybitnych stylistów, którzy nie tylko prezentują najnowsze kolekcje Davines, ale także własne, autorskie propozycje. Integracja, edukacja i show podczas jednego eventu.

Spotkania tematyczne

Jedną z naszych inicjatyw był event szkoleniowy dotyczący stylizacji włosów inspirowanych 20-leciem międzywojennym. Pokaz stylizacji fryzur sprzed stu lat połączony był z integracją i przebieraną zabawą z muzyką na żywo. Uczestnicy spotkania mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z ówczesnymi trendami, które trenerzy marki wzbogacili o nowości i współczesne spojrzenie na piękne stroje, makijaże i dekoracje.

 

Wieczory filmowe

Wspólne oglądanie emocjonujących filmów takich jak. „Home SOS dla Ziemi”, mające na celu uwrażliwienie ludzi na problemy ekologiczne dzisiejszego świata. Jako marka świadoma i dojrzała, staramy się kształcić naszych klientów proekologicznie. Podczas tych spotkań dajemy możliwość  podziwiania piękna świata, które otwiera oczy na kolory, formy i kształty, by później przenieść je na kreatywne usługi w salonie.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share