Rozwiązania dla salonów

Mapa Rozwoju Salonu (MRS) jest to program przeznaczony dla właścicieli, managerów i aktywnych fryzjerów, którzy chcą rozwijać swoje salony i podnosić atrakcyjność oferowanych usług.

Zasady korzystania

W ramach programu MRS proponujemy przykładowe rozwiązania do prostego zastosowania w 4 podstawowych grupach:

Edukacja i inspiracja – szkolenia fryzjerskie w Akademii oraz w salonach klientów, udział w eventach polskich i zagranicznych.

Coś fajnego dla klienta salonu – system komunikacji, promocji i atrakcji dla klientów salonu: m.in. mini produkty, próbki kosmetyków, gadżety, produkty z edycji limitowanych, zestawy świąteczne, torebki zakupowe i wiele innych materiałów, które uwielbiają klientki.

Wystrój i wyposażenie salonu – system umeblowania i dekoracji salonu: myjnie, fotele, stanowiska fryzjerskie, regały i wózki, które sprawią, że salon będzie komfortowy i urządzony zgodnie z Twoim stylem.

Akcesoria dla fryzjera – sprzęt i wyposażenie zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i efektywność pracy stylisty: nożyczki, prostownice, suszarki, peleryny, fartuchy, szczotki oraz całe spektrum niezbędnych fryzjerskich akcesoriów.

Obszary te mają na celu realizacje rzeczywistych potrzeb salonu, personelu i klientów. Zobacz jak możemy pomóc w rozwoju Twojego salonu w zakresie marketingu i edukacji.

Przy każdorazowym zakupie produktów Davines z określonych linii do koloryzacji włosów otrzymujesz rabat, który kumuluje się na Twoim koncie w formie wartości MRS wyrażonej w złotych netto. Uzbieraną wartość MRS możesz wykorzystać, zamieniając ją na produkty i usługi zamieszczone w Mapie Rozwoju Salonu.

Indywidualne podejście

Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Jeżeli w Mapie Rozwoju Salonu nie znajdziesz konkretnych produktów lub usług, które są Ci potrzebne do pracy, dekoracji lub wystroju salonu, czy odpowiednich szkoleń lub wyjazdów edukacyjnych, zapytaj o nie swojego Consulente.

Tworząc Mapę Rozwoju Salonu staramy się zamieścić w niej elementy uniwersalne – najbardziej potrzebne w codziennej pracy salonu, a także elementy wyjątkowe, wyróżniające salon względem innych. Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych potrzeb naszych klientów i jesteśmy gotowi je zaspokajać, aby rozwijali się jeszcze lepiej i szybciej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share