Tomorrow and The Butterfly

Film dokumentalny Davines

Czy może istnieć piękno bez zrównoważonego rozwoju? Naszym zdanie nie. W filmie Tomorrow and The Butterfly wyjaśniamy dlaczego poprzez inspirujące historie z całego świata.

 

Sześć historii, prolog i epilog. Jeden wspólny mianownik – nierozerwalna więź piękna i zrównoważonego rozwoju.

Pełnometrażowy film dokumentalny Tomorrow and the Butterfly to sześć inspirujących opowieści, które dowodzą, że mimo różnorodności świata istnieje harmonia między pięknem a dobrem. Dobrem dla ludzi, planety i projektu wspólnej przyszłości.

„Jak możesz osiągnąć piękno bez zrównoważonego rozwoju? Dobrze do siebie pasują – nie można mieć jednego bez drugiego”

Davide Bollati – Właściciel

Sześć epizodow, prolog i epilog

Bohater

Odkąd był dzieckiem, Davide Bollati zaczął rozwijać głębokie poszanowanie dla środowiska, co doprowadziło go – jako dorosłego człowieka – do rozwoju działalności w oparciu o podstawową wartość: zrównoważony rozwój. 

Mam wybór. Mogę sobie pozwolić na zaangażowanie celebrytów albo na zrównoważony rozwój. Wybieram zrównoważony rozwój

Davide Bollati – Właściciel

 

Reżyser

Film wyreżyserował włoski twórca Alessandro Soetje, absolwent filozofii na Uniwersytecie w Mediolanie. Autor zdjęć do filmów dokumentalnych i programów publicystycznych na całym świecie. 

Firma Davines postanowiła podzielić się swoją historią z przejrzystością i uczciwością. Celem nie była promocja produktów, ale wyjaśnienie filozofii marki za pomocą historii, obrazów i świadectw

Alessandro Soetje – Reżyser

 

Festiwale filmowe i telewizja

Dokument Tomorrow and The Butterfly został nominowany do nagrody Branded Content of the Year podczas konkursu Content Innovation Awards odbywającego się w Cannes.

Film doceniono podczas paryskiej i amsterdamskiej edycji Around International Film Festival oraz podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Polskich. Tomorrow and The Butterfly zaprezentowano również podczas Festiwalu Filmów Włoskich w Berlinie.

 

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share