More Inside – opis linii

STYLIZACJA I NADAWANIE KSZTAŁTU FANTAZJOM

More Inside to gama wszechstronnych produktów do stylizacji. Kosmetyki zaprojektowano tak, aby mogły być stosowane samodzielnie lub warstwowo. Bez względu na to, których produktów użyjesz, podkreślisz swój look w naturalny sposób.

ZADBAJ O SWOJĄ STYLIZACJĘ Z MORE INSIDE

Niezależnie od tego, czy jesteś fryzjerem, czy po prostu chcesz wyglądać w domu jak na wybiegu, nasza linia produktów do stylizacji More Inside daje Ci wszystkie niezbędne narzędzia do nadania kształtu swoim fantazjom.

Od krótkich fryzur z pazurem po misterne upięcia – w ofercie More Inside znajdziesz produkty, które pozwolą wyrazić Ci swój image. Żele i glinki do stylizacji nadadzą fryzurze wyrazistość, lakiery zadbają o jej trwałość, a mgiełka nabłyszczająca zapewni doskonały efekt końcowy.

OTO NASZE ULUBIONE TRICKI MORE INSIDE

 

OBJĘTOŚĆ

Aby nadać włosom ekstremalną objętość, najpierw zaaplikuj na wilgotne włosy Volume Boosting Mousse. Po wysuszeniu, zastosuj Dry Texturizer od nasady i na długości, unosząc włosy, aby zapewnić równomierną aplikację.

Do uzyskania efektu fal stylizowanych palcami, połącz Volume Boosting Mousse z Medium Hold Modeling Gel.

Nasyp Texturizing Dust na płaską szczotkę i rozprowadź produkt na całej długości włosów w celu zwiększenia efektu uniesienia kosmyków od nasady.

 

FORMUŁY MORE INSIDE

Sercem produktów More Inside są opracowane przez laboratoria Davines formuły, które intensywnie testujemy pod kątem wydajności.

 

Nawilżenie i sprężystość

CZYNNIK MOCNO NAWILŻAJĄCY

Połączenie różnych składników o silnym działaniu nawilżającym, które ułatwiają odkładanie się cząsteczek wody na powierzchni trzonu włosa. Stopniowe uwalnianie tych komponentów potęguje działanie produktu, utrzymując zdrowie i nawilżenie włosa na dłużej.

CZYNNIK EKSTREMALNEJ SPRĘŻYSTOŚCI

Kombinacja najnowszej generacji surowców, z uwzględnieniem trójwymiarowych żywic, które dzięki charakterystycznej konfiguracji nadają włosom zdefiniowaną sprężystą strukturę.

 

Tekstura i zapobieganie osypywaniu się produktu

CZYNNIK TEKSTURY

Formuły zostały stworzone bez dodatku żywic, aby nadać włosom objętość, teksturę i dobrze zdefiniowany kształt.

CZYNNIK ZAPOBIEGAJĄCY OSYPYWANIU SIĘ PRODUKTU

Formuły zostały dokładnie skalibrowane, aby zminimalizować zawartość żywic i zmniejszyć „osypywanie się“, jednak bez utraty efektywności produktu.

MORE INSIDE

Produkty
Zobacz więcej

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share