The Circle Chronicles – opis linii

MASKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

 

The Circle Chronicles to linia masek stworzona z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. 7 unikalnych produktów zapewnia szybkie rezultaty, odpowiadając na każdą potrzebę włosów i skóry głowy – od głębokiego odżywiania z The Renaissance Circle po detoksykację z The Purity Circle.

To, w jaki sposób użyjesz maski The Circle Chronicles, zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz zastosować każdy produkt samodzielnie, aby uzyskać ukierunkowane rezultaty, takie jak natychmiastowe nabłyszczenie lub nawilżenie. Możesz także skorzystać z multi-maskingu, żeby uzyskać kompleksową pielęgnację skóry głowy oraz włosów od nasady, przez długości, aż po końce.

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ STOSOWAĆ THE CIRCLE CHRONICLES?

 

SAMODZIELNIE

Zindywidualizowana pielęgnacja dla Twoich włosów i skóry głowy

Możliwość wielokrotnego zamykania i ponownego użycia

Idealny rozmiar produktu, aby zmieścił się w Twoim bagażu podróżnym

 

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA TWOICH WŁOSÓW

 

Maski The Circle Chronicles zostały zaprojektowane tak, aby dostosować się do Twojego tempa życia i indywidualnych potrzeb. Nadają się do wielokrotnego użytku, są idealne w podróży.

Każda maska jest unikalna i dedykowana konkretnym potrzebom, możesz jednak chcieć użyć więcej niż jednej jednocześnie. Komfort stosowania The Circle Chronicles polega na tym, że możesz zaspokoić różne potrzeby włosów i skóry głowy w tym samym czasie.

SZYBKIE REZULTATY, ŚWIETNA WYDAJNOŚĆ

Każde opakowanie The Circle Chronicles zaopatrzone jest w koreczek, dzięki czemu masek można używać wielokrotnie.

Dopasuj pielęgnację do swojego rytmu

7 masek zostało stworzonych w celu rozwiązania różnych problemów związanych z pielęgnacją włosów, a wszystkie mają wspólny mianownik – natychmiastowe działanie, w ciągu 15 minut lub krócej.

Zrównoważone opakowania

Opakowania są neutralne pod względem emisji CO2, a dwutlenek węgla emitowany podczas produkcji jest równoważony przez projekty ponownego zalesiania.

The Circle Chronicles

Produkty
Zobacz więcej

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share