Naturaltech – opis linii

Nowość! Naturaltech Tailoring

Spersonalizowane kuracje ziołowe do włosów

Każda kuracja to połączenie jednej z czterech baz pochodzenia naturalnego, z jednym z sześciu boosterów, powstałych z naturalnych ekstraktów roślinnych. Boostery nie tylko aktywują działanie baz, ale również odpowiadają na dodatkowe potrzeby włosów. Dzięki temu każda kuracja stanowi odpowiedź nie na jedną, lecz na DWIE POTRZEBY włosów. Rezultat? 24 możliwe kombinacje mieszanek, z których każda zapewnia natychmiastowe i kosmetyczne efekty.

Dowiedz się więcej

Nature + Man + Technology = Naturaltech

Więcej energii dla włosów dzięki nowym wszechstronnym produktom

Naturaltech jest linią podkreślająca profesjonalizm fryzjerów, którzy dzięki kwalifikacjom i wiedzy prowadzą klienta do odkrycia kosmetyków, usług i zabiegów stworzonych z myślą o ich indywidualnych potrzebach. Doświadczenie w salonie przekształca się w doświadczenie interaktywne, odsłaniając holistyczny wymiar już od momentu postawienia diagnozy.

 

Dowiedz się więcej

GDY NATURA SPOTYKA SIĘ Z TECHNOLOGIĄ

Naturaltech to kompletny system, który koncentruje się na problemach skóry głowy i włosów, łącząc zrównoważone zabiegi pielęgnacyjne z najnowszą technologią.

Borykasz się z nadmiernie przetłuszczającą się skórą głowy, hormonalnym wypadaniem włosów, a może łupieżem? Rodziny produktów Naturaltech zostały opracowane po to, aby zapobiegać najczęstszym problemom skóry i włosów oraz skutecznie je rozwiązywać.

 

ZDROWE WŁOSY ZACZYNAJĄ SIĘ U NASADY

System stworzony specjalnie w celu zapobiegania najbardziej powszechnym problemom skóry głowy i włosów oraz rozwiązywania ich. Naturaltech pomaga odzyskać równowagę i przywrócić włosom i skórze głowy zdrową kondycję.

Produkty Naturaltech zostały opracowane z myślą o aplikacji ich w połączeniu z masażem. Masaż pobudza mikrokrążenie krwi i przygotowuje skórę do pełnego wchłonięcia korzyści z zabiegu.

ZABIEGI I PIELĘGNACJA

 

NATURALTECH JAKO ZABIEG LECZNICZY

Problemy włosów i skóry głowy, takie jak łupież czy wypadanie włosów, należy leczyć bezpośrednio – stosowanie produktów Naturaltech daje pewnego rodzaju receptę na pielęgnację włosów, która rozwiązuje problemy i pomaga zapobiec ich powrotowi.

NATURALTECH JAKO PIELĘGNACJA

Linie takie jak Renewing i Well-Being zostały zaprojektowane tak, aby pomóc utrzymać zdrowie włosów na długi czas.

FORMUŁY NATURALTECH

Zaawansowane technologie pozwoliły nam opracować wysokowydajne produkty, które przynoszą pożądane rezultaty.

Innowacyjne formuły

Formuły Naturaltech zawierają fitoceutyki, aktywne związki biologiczne występujące tylko w roślinach, z których każda posiada wyjątkowe właściwości przeciwzapalne.

Complex i Superactive

Superactive to koncentraty, które są niezwykle skuteczne w leczeniu określonych stanów chorobowych. Produkty Complex (w rodzinach Energizing i Renewing) działają zapobiegawczo na różne stany włosów i skóry głowy.

NATURALTECH

Rodziny produktów
Zobacz więcej

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share