Naturaltech Tailoring

SPERSONALIZOWANA KURACJA ZIOŁOWA DO WŁOSÓW

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W OGRODZIE BOTANICZNYM DAVINES. TO TUTAJ, OTOCZENI KOLORAMI I ESENCJAMI, BADALIŚMY LICZNE ROŚLINY ZIELNE, KRZEWY I DRZEWA OWOCOWE, ABY SPOŚRÓD NICH WYBRAĆ TE, Z KTÓRYCH MOŻNA POZYSKAĆ NAJBARDZIEJ SKUTECZNE I NAJLEPSZE DLA WŁOSÓW EKSTRAKTY ROŚLINNE.

Tak narodził się system NATURALTECH TAILORING, profesjonalne i spersonalizowane KURACJE ZIOŁOWE DO WŁOSÓW, stworzone na bazie naturalnych składników. To cała gama nowych usług salonowych, które gwarantują natychmiastowe, zrównoważone i wyjątkowe efekty na włosach.

Wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego, w połączeniu z ich walorami środowiskowymi, zwiększa atrakcyjność zabiegu dla wszystkich klientek, które zwracają uwagę zarówno na własne piękno, jak i na dobro naszej planety.

24 MOŻLIWE ZABIEGI

Zabieg rozpoczyna się od konsultacji oraz analizy potrzeb i oczekiwań klientki. Elektroniczny formularz konsultacyjny pomoże znaleźć dopasowaną do potrzeb recepturę, którą przygotowuje się na miejscu, niczym chemik w laboratorium. System jest łatwy w użyciu i pozwala zaoszczędzić czas dzięki innowacyjnej płynnej konsystencji, bez czasu przetwarzania. Można uzyskać 24 kombinacje, z których każda gwarantuje natychmiastowy efekt na włosach. Można wykonać szybką kurację ziołową do włosów wyłącznie z użyciem produktów Naturaltech Tailoring lub pełny rytuał pielęgnacyjny do włosów i skóry głowy, wzbogacając zabieg o inne produkty z linii Naturaltech i Heart of Glass.

4 BAZY

Produkty z linii NATURALTECH TAILORING to rezultat naszych badań, których podstawową zasadą jest zapewnienie wysokiej wydajności i satysfakcjonującego efektu kosmetycznego przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. System TAILORING składa się z dwóch elementów: baz i boosterów, z których każdy niesie za sobą określone korzyści. Każda BAZA może być łączona z dowolnie wybranym boosterem w celu zmaksymalizowania rezultatów, umożliwiając dostosowanie pożądanej kuracji do określonych potrzeb włosów.

Stworzyliśmy cztery wyjątkowe bazy, opracowane z myślą o podstawowych problemach włosów. Każda baza wyróżnia się unikalnym połączeniem składników roślinnych i potwierdzoną skutecznością. Tym sposobem znaleźliśmy odpowiedź na cztery główne potrzeby włosów: zwiększenie objętości, nawilżenie, połysk i wzmocnienie. 

6 BOOSTERÓW

Sercem nowej linii NATURALTECH TAILORINGBOOSTERY – ekstrakty botaniczne o całkowicie identyfikowalnym łańcuchu dostaw. Pozyskiwane są z roślin badanych w Ogrodzie Botanicznym Davines w Parmie, i uprawianych zgodnie z zasadami regeneratywnego rolnictwa organicznego, co w pełni odzwierciedla filozofię naszej marki.

Laboratoria badawczo-rozwojowe Davines opracowały sześć ekstraktów botanicznych, które nie tylko intensyfikują działanie baz, ale także zaspokajają dodatkowe potrzeby włosów. Tym samym znaleźliśmy odpowiedź na 6 dodatkowych potrzeb włosów: większa objętość, więcej nawilżenia, wyjątkowy połysk, dodatkowe wzmocnienie, kontrola i gładkość oraz rozświetlenie blond refleksów.

Jesteś fryzjerem i chcesz dowiedzieć się więcej o linii Naturaltech Tailoring?

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Consulente skontaktuje się z Tobą

  * wszystkie pola obowiązkowe

  Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

  Designed with LOVE by OTREE

  instagram default popup image round
  Follow Me
  502k 100k 3 month ago
  Share