Proste, kręcone czy falowane włosy?

Wybierz swój skręt dzięki systemowi Balance Curling lub systemowi Boucle Biowaving.

Poznaj zabiegi tworzenia loków i trwałej ondulacji, które opracowaliśmy w celu zapewnienia najlepszych profesjonalnych rezultatów przy jednoczesnym poszanowaniu dobrej kondycji włosów.

Nasze zabiegi

BALANCE

Rodzina produktów Balance obejmuje zabieg trwałej ondulacji, które nie zawierają amoniaku i są przyjazne dla zdrowia włosów.

System Balance Curling to system trwałej ondulacji, który zapewnia jednolite, lśniące i miękkie włosy od nasady aż po same końce.

 

BOUCLE

Boucle Biowaving System to delikatny zabieg ondulacji, odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecany do włosów zniszczonych i łamliwych.

Zapewnia miękkie i naturalne loki, które długo zachowują elastyczność i objętość. Formuły zostały wzbogacone są o cysteaminę, która tworzy naturalną falę. To naturalny składnik aktywny, o budowie podobnej do struktury włosa.

Profesjonalne i delikatne formuły

Balance i Boucle to profesjonalne systemy do tworzenia loków i kręcenia włosów, nadające im pożądany skręt bez uszkadzania struktury keratynowej.

Rezultat, którego szukasz…
Proces chemiczny jest zrównoważony, aby uniknąć nadmiernego przetworzenia włosów.

I ochrona, na którą zasługujesz…
Włosy pozostają lśniące i dobrze odżywione dzięki składnikom aktywnym, które chronią przed wolnymi rodnikami, wzmacniają i nawilżają. Balance jest również wzbogacony o lipidy roślinne, które uszczelniają i wzmacniają łuski włosów.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share