Authentic Formulas – opis linii

WIELOFUNKCYJNE PRODUKTY DO WŁOSÓW, TWARZY I CIAŁA

 

Authentic Formulas to linia uniwersalnych produktów bazujących na naturalnych składnikach, przeznaczonych do stosowania na włosy, twarz i ciało.

PIĘKNO DLA TWARZY, WŁOSÓW I CIAŁA

 

Wszystkie produkty Authentic Formulas są wyjątkowo delikatne – oczyszczają, nawilżają, chronią i odżywiają wszystkie rodzaje włosów i skóry.

W zależności od indywidualnych potrzeb włosów i skóry, możesz stworzyć niestandardową rutynę pielęgnacyjną z wielofunkcyjnymi produktami Authentic Formulas. Możesz zarówno oczyścić, jak i nawilżyć włosy i skórę za pomocą tych samych kosmetyków.

 

OCZYSZCZENIE, NAWILŻENIE, OCHRONA I ODŻYWIENIE

 

Authentic Cleansing Nectar to delikatny sposób na oczyszczenie wszystkich typów włosów i skóry – zastosuj balsam Authentic Moisturizing Balm, aby zwiększyć poziom nawilżenia.

W przypadku włosów i skóry wymagających głębszego odżywienia spróbuj bogatego masła Authentic Butter lub ochronnego olejku Authentic Nourishing Oil.

FORMUŁY PRODUKTÓW

Aktywne i naturalne składniki zawarte w linii Authentic Formulas wzbogacają wszechstronną pielęgnację.

 

Zrównoważone formuły

Produkty Authentic Formulas zawierają od 98 do 100% składników pochodzenia naturalnego. Bazują na biodegradowalnych środkach powierzchniowo czynnych i zostały przetestowane dermatologicznie pod kątem stosowania nawet na najbardziej delikatnej skórze i włosach.

 

Olejki organiczne

Kosmetyki Authentic Formulas zawierają organicznie uprawiane substancje czynne, takie jak masło shea, jojoba, sezam, olej słonecznikowy i krokoszowy. Wyciąg z krokosza barwierskiego, bogatego w witaminy o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, działa wyjątkowo odżywczo i regenerująco.

FAKTY O ZRÓWNOWAŻENIU

Globalne cele zrównoważonego rozwoju na małą skalę

B CORPORATION

Jesteśmy dumni, że nasza firma uzyskała certyfikat B Corporation, spełniając najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej i środowiskowej.

CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Włączyliśmy kilka celów Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczących zrównoważonego rozwoju do własnej strategii prowadzenia biznesu, takie jak czysta energia i działania na rzecz klimatu.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share