Alchemic – opis linii

WZMOCNIENIE NATURALNEGO I KOSMETYCZNEGO KOLORU

 

Alchemic to system szamponów i odżywek z czystymi pigmentami, które mogą intensyfikować i rozświetlać zarówno naturalny, jak i kosmetyczny kolor włosów.

Produkty do tymczasowej koloryzacji dają możliwość swobodnego eksperymentowania bez obawy o długotrwałe efekty. 6 różnych odcieni można łączyć lub stosować osobno, aby podkreślić naturalny i kosmetyczny kolor.

PIĘKNY KOLOR DZIĘKI PIGMENTOM BEZPOŚREDNIM

 

Dlaczego kolor miałby być zobowiązujący? Produkty Alchemic wypłukują się w naturalny sposób podczas 3 myć włosów, pozwalając spróbować nowej metamorfozy, bez ryzyka.

Każda rodzina w systemie Alchemic obejmuje inną gamę kolorów włosów. Platynowe blondynki mogą zachować chłód odcienia z Alchemic Silver, ciemne brunetki mogą wzmocnić kolor z Alchemic Chocolate, a rudowłose mogą podkreślić czerwień włosów z Alchemic Copper.

INDYWIDUALNA PIELĘGNACJA KOLORU Z ALCHEMIC

 

DLA KOLORU NATURALNEGO

Dodaj włosom blasku

Nawilżaj i delikatnie oczyszczaj dzięki zawartości w formule środków ochronnych

Wzmocnij odcieni szarości za pomocą Alchemic Silver

 

ALCHEMIC – LINIA INSPIROWANA NAUKĄ

Termin alchemia pochodzi od arabskiego słowa „Al-kimia„, oznaczającego chemię w jej najczystszej formie.

 

Intensywne, lecz delikatne formuły

Formuły środków ochronnych w kosmetykach Alchemic zapewniają intensywne nawilżenie i pomagają zapobiegać rozdwajaniu się końcówek. Szampony zawierają delikatną substancję oczyszczającą, która delikatnie pielęgnuje kolor.

Rozświetlone, piękne włosy

Produkty Alchemic bazują na czystych pigmentach, które osadzają się na powierzchni włosów, ożywiając kolor i zachowując intensywność pomiędzy zabiegami w salonie fryzjerskim. Dodają wspaniałych refleksów, wzmacniając włosy od wewnątrz, chroniąc je i rozjaśniając.

FAKTY O ZRÓWNOWAŻENIU

Globalne cele zrównoważonego rozwoju na małą skalę

B CORPORATION

Jesteśmy dumni, że nasza firma uzyskała certyfikat B Corporation, spełniając najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej i środowiskowej.

CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Włączyliśmy kilka celów Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczących zrównoważonego rozwoju do własnej strategii prowadzenia biznesu, takie jak czysta energia i działania na rzecz klimatu.

ALCHEMIC

Produkty
Zobacz więcej

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share