Projekty

Czym jest piękno? Piękno jest naszą odpowiedzialnością.

Manifesto (Sustainable Beauty Manifesto)

Nasz ideał piękna czerpie inspirację z koncepcji równowagi między substancją a kształtem. Styl Davines inspirowany jest prostotą, harmonią i dobrym smakiem.

„Tworząc piękno chcemy zachęcić ludzi do dbania o siebie, o środowisko, w którym żyją i pracują, oraz o to, co kochają”.

Zrównoważony rozwój dotyczy odpowiedzialności, którą jesteśmy wini sobie, ludziom, z którymi pracujemy, naszym klientom oraz światu, w którym żyjemy i działamy.

W Davines wierzymy, że życie w równowadze pomiędzy pięknem a zrównoważeniem, które nazywamy “zrównoważonym pięknem”, może poprawić jakość naszego życia oraz nasze otoczenie.

Davide Bolatti, Właściciel

Nasze zaangażowanie w zrównoważany rozwój

Zrównoważony rozwój zawsze był dla nas kwestią podjęcia odpowiedzialności za nas samych, naszych klientów, partnerów biznesowych, środowisko i przyszłe pokolenia.

Postanowiliśmy swoimi działaniami przyczynić się do osiągnięcia globalnych celów Zrównoważonego rozwoju (SDG’s) opisanych w Agendzie ONZ 2030. Wkład w realizację tych celów mamy zamiar osiągnąć przy pomocy naszej firmowej strategii rozwoju, która zakłada działania z poszanowaniem planety i jej zasobów. W raporcie rocznym prezentujemy zrównoważone działania i projekty Davines, które wywierają pozytywny wpływ na otocznie – w przejrzysty sposób przedstawiamy uzyskane wyniki i cele, które wyznaczyliśmy sobie na kolejne lata.

Nasze projekty

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share