Trenerzy międzynarodowi

Tom Connell

Tom Connell to młody, utalentowany fryzjer i stylista fryzur, zaangażowany w eksperymentowanie i odkrywanie świata włosów i jego niezliczonych możliwości. Szczególną uwagę poświęca procesowi twórczemu w swojej pracy, który jest kluczem do osiągnięcia wyjątkowych, najwyższej jakości rezultatów.

Urodzony w Manchesterze, dorastał w salonie należącym do rodziców, obojga fryzjerów. W wieku 16 lat zdał sobie sprawę, że swoją przyszłość chce wiązać z fryzjerstwem. Następnie przeniósł się do Londynu, aby rozwijać się jako stylista. W niedawnej przeszłości przez kilka lat był członkiem zespołu Trevor Sorbie, a cztery lata temu objął stanowisko dyrektora artystycznego akademii, by następnie objąć stanowisko Hair Art Director Davines.

 

Ashleigh Hodges

Ashleigh pochodzi z Londynu, ale jest rozchwytywana na całym świecie! Począwszy od sesji zdjęciowych w Nowym Jorku, poprzez tworzenie szykownych stylizacji dla telewizji, prezentacje dla wypełnionych po brzegi salonów w Europie, aż po pracę w salonie, dzięki której jej klientki wyglądają i czują się wyjątkowo.

Będąc osobą wszechstronną, Ashleigh wnosi kreatywność i inspirację do wszystkiego co robi. Zdobyła wiele nagród, takich jak IT GIRL 2014 i FAME TEAM 2012, była również finalistką British Hairdressing Award – a to tylko niektóre z jej licznych osiągnięć. Ashleigh jest mocno zaangażowana w rozwój branży fryzjerskiej, ściśle współpracuje z najlepszymi markami na świecie. Lubi przekraczać granice, z całą pewnością można stwierdzić, że stoi na czele ewolucji świata fryzjerskiego.

Allilon

Znany ze swojego niesamowitego oddania i precyzji tworzenia, zespół Allilon jest już na szczycie edukacji fryzjerskiej.

Johnny Othona i Pedro Inchenko są założycielami AllilON Education i Davines Academy, która mieści się w eleganckim georgiańskim budynku w dzielnicy Covent Garden w centrum Londynu. AllilON zawsze starał się tworzyć innowacyjne koncepcje wizualne, które nie byłyby zgodne z tym, do czego przywykła branża fryzjerska.  

 

Roch Lemay

Roch to międzynarodowy edukator i kolorysta gwiazd, obecny w branży od 30 lat. Na co dzień pracuje w Montrealu, w nagrodzonym przez NAHA salonie Pure. Roch emanuje ogromną pasją do swojego zawodu, co widać podczas wszystkich warsztatów, które prowadzi dla Davines. Niezależenie od tego czy Roch promuje kreatywność w zakresie koloru, czy też dzieli się tajnikami rozwoju biznesu, pozostawia kursantów z podwyższonym poziomem wiedzy.

Roch jest uznawany za wizjonera. Głęboko wierzy, że możemy „manipulować energią kolorów i przekształcać włókno włosa, osiągając dla niego nowy wymiar, który stworzy charakterystyczny wygląd dla każdego klienta”. Jest laureatem prestiżowej nagrody NAHA dla Północnoamerykańskiego Kolorysty Roku oraz nagrody Contessa dla Kanadyjskiego Kolorysty Roku.

Anne Veck

Charyzmatyczna, motywująca i kreatywna. Anne Veck została opisana przez magazyn Hair jako „jedna z najbardziej ikonicznych fryzjerek na świecie”. Jest dyrektorem kreatywnym Anne Veck Limited, ambasadorką fryzjerstwa dla National Hair and Beauty Federation oraz ambasadorką kilku marek, m.in. Easydry czy Green Salon Collective.

Anne jest fryzjerką z misją. Jej pasją jest dzielenie się swoimi umiejętnościami i kreatywnością z innymi. Prezentuje i uczy w formie online, a także na pokazach, w akademiach i salonach na całym świecie. Choć Anne jest najbardziej znana z awangardowej stylizacji długich włosów, jest również ekspertem w dziedzinie koloryzacji, strzyżenia i przedłużania włosów.

Brian Suhr

Brian prowadzi pokazy i seminaria na całym świecie, wykorzystując techniki oparte na wszechstronnej wiedzy o produktach Davines.

Jego styl inspirowany jest modą panującą na ulicach największych metropolii świata. Brał udział w wielu projektach takich jak WWHT, odbywających się na całym świecie – od Europy po Azję i Amerykę Północną.

 

Kirsten Demant

Z 18-letnim doświadczeniem jako międzynarodowa trenerka i członkini zespołu artystycznego, Kirsten zdobyła wyjątkową wiedzę na temat produktów i wartości Davines.

Przez lata Kirsten podróżowała po świecie biorąc udział w wielu wydarzeniach takich jak Hair On Stage, Train the Trainer i Look & Learn. Wraz z Brianem Suhr’em była bohaterką kilku edycji World Wide Hair Tour w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

 

Anna Pacitto

Zdobywczyni tytułu Master Stylist of the Year na NAHA (North American Hairstylist Awards) i North American Hairstylist of the Year (NAHA) 2014, czterokrotnie zdobyła również nagrodę Master Canadian Hairdresser of the Year.

Dopingowana na każdym kroku przez swojego ojca, fryzjera i przedsiębiorcę, Anna awansowała na najwyższe miejsca międzynarodowego uznania w świecie fryzjerstwa. Dyrektor artystyczna prestiżowych Salon Pure i Academy Pure w Montrealu, swoją nieograniczoną kreatywność pielęgnuje poprzez kontakt ze sztuką, kulturą i modą. Bierze udział w sesjach zdjęciowych dla czołowych kanadyjskich magazynów i uczestniczy w prestiżowych tygodniach mody.

 

Annie Ankervik

Annie Ankervik jest stylistką znaną ze swojej energii. Współpracuje z wiodącymi światowymi magazynami o modzie i urodzie oraz tworzy stylizacje dla kampanii reklamowych i pokazów mody na całym świecie.

Należy do nowojorskiego zespołu trenerów Shokuninclik i jest współzałożycielką KAI, grupy zrzeszającej stylistów, którzy wspólnie pracują nad nowatorskimi koncepcjami. W 2016 i 2018 roku została wybrana najlepszą fryzjerką w Szwecji.

 

Candice Wayatt-Minter

Błyskotliwa kariera pochodzącej z RPA Candice objawia się w wielu dziedzinach, od szkoleń po stylizację fryzur dla najlepszych magazynów modowych i przemysłu filmowego.

Jednym z najważniejszych punktów w jej karierze było zwycięstwo w konkursie Davines World Style Contest w 2010 roku. Ta autoprezentacja uczyniła ją jedną z najbardziej poszukiwanych stylistek w świecie Davines i zachęciła ją do rozwijania osobistych i zawodowych umiejętności poprzez tworzenie nowych kolekcji, opartych na bardziej intelektualnych koncepcjach.

 

Carlton Hair Creative Team

Pod kierownictwem Christilene Bush, zwyciężczyni World Style Contest z 2013 roku, Carlton Hair Creative Team powstał dzięki zaangażowaniu najbardziej utalentowanych trenerów Carlton Hair Academy.

W skład zespołu wchodzą finaliści World Style Contest 2016, Kim Hickman i Cindy Gorman, a także trenerzy i wybitni styliści, w tym  Alex Mayer i Ronel van Vollenhoven. Ich celem jest zapewnienie profesjonalnej wiedzy dostępnej na platformie szkoleniowej, umożliwiającej stylistom osiągnięcie doskonałych wyników fryzjerskich i dalsze oferowanie swoim klientom najwyższej jakości usług.

 

Daniel Maltoni

Daniel miał zaledwie 16 lat, kiedy zakochał się we fryzjerstwie i zdecydował, że realizując swoją pasję, przeniesie się do jednej z największych metropolii Europy – Londynu.

Tutaj rozpoczął swoją karierę i szkolenie w TONI & GUY, gdzie był osobistym asystentem Sashy Mascolo, międzynarodowego dyrektora artystycznego firmy. W 2004 roku zdobył pierwsze miejsce w ważnym konkursie fotograficznym, który otworzył mu drzwi do branży modowej. Przez lata kariery jego praca polegała na współpracy z wiodącymi markami (Prada, Miu Miu, Giorgio Armani i Alessandro Dell’Acqua) oraz niektórymi z czołowych włoskich i międzynarodowych magazynów modowych (Gioia, Elle, Vogue Italia, Vogue Russia, Dazed i Confused).

 

Francesco Maria Ferri

Francesco jest jednym z naszych kluczowych profesjonalistów Train The Trainer i członkiem międzynarodowego zespołu artystycznego Davines.

Pełen pasji, energiczny i inspirujący Francesco Maria Ferri specjalizuje się projektowaniu szkoleń i technikach komunikacji. Jego naturalny talent twórczy pozwala mu dostarczać profesjonalistom z sektora fryzjerskiego kluczowych elementów, których potrzebują, aby kontynuować rozwój i ewolucję z artystycznego punktu widzenia.

 

Huub Eysink

Od ponad 30 lat Huub jest jednym z najbardziej wpływowych profesjonalistów w dziedzinie stylizacji włosów. Kierując się wielką pasją, rozpoczął pracę w wieku zaledwie 15 lat u renomowanych stylistów Haute Coiffure AD & JANE PETERS.

Huub organizuje warsztaty i pokazy w Holandii i na całym świecie. Występował w programach telewizyjnych i pracował dla branży modowej. W 2001 roku został Mistrzem Artystycznym Davines, a w 2015 roku zdobył nagrodę Hair Colour of the World w Nowym Orleanie w Stanach Zjednoczonych, ogólnoświatowym konkursie, w którym również czterokrotnie był finalistą. Był także finalistą AIPP Awards 2016.

 

Isaac Salido

Zgodnie ze swoją mantrą, że „mniej znaczy więcej”, Isaac opracował techniki cięcia inspirowane dziedzictwem Vidala Sassoona.

Dostosowuje swój styl i kreatywność do potrzeb każdego rodzaju włosów. Isaac uwydatnia piękno każdej kobiety, nawiązując z nią relację opartą na zaufaniu i sprawiając, że czuje się dobrze sama ze sobą. Jego cięcia są ponadczasowe i łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu klientka może mieć pewność, że będzie w stanie ułożyć swoje włosy samodzielnie.

 

James Abu-Ulba

Odkąd po raz pierwszy pojawił się w branży 20 lat temu, James z sukcesem zarządza 3 salonami należącymi do czołowych miejsc w Vancouver. 

W 2012 roku wygrał prestiżowy konkurs Davines World Style Contest i wziął udział w World Wide Hair Tour w Paryżu, Londynie i Los Angeles. W 2015 roku uruchomił METHOD.EDUCATION, platformę, na której utalentowani fryzjerzy mogą dzielić się swoimi pomysłami poza swoim salonem.

 

Jani Beemeter

Jani Beemster rozpoczął karierę w prestiżowej Akademii Junge & Michaelis w Kolonii, a swój pierwszy salon otworzył w wieku zaledwie 22 lat.

Dziś jest dumnym właścicielem firmy Jani Hair and Beauty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w salonie fryzjerskim zna potrzeby każdego fryzjera i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny dla rozwoju każdego profesjonalisty jest trening. To wyjaśnia entuzjazm i zapał, z jakim Jani stał się częścią świata szkoleniowego: pracuje jako Master Trener Davines zarówno w Holandii, jak i na poziomie międzynarodowym.

 

Jesus Oliver

Od ponad dwudziestu lat jest jednym z najbardziej nowatorskich głosów w świecie stylizacji włosów. Jezus kieruje się pasją poznawania, miłością jednostki i wrodzoną potrzebą tworzenia.

Jego kariera rozpoczęła się w hiszpańskiej Walencji, gdy miał zaledwie 13 lat. Jezus wspomina swoje młodzieńcze lata jako najbardziej kształtujący okres w swoim życiu, w którym rozwijał się najszybciej. Zaczął prowadzić seminaria, gdy miał zaledwie 21 lat. Od dzieciństwa zafascynowany brytyjską modą i kulturą, w 2004  przeniósł się do Londynu. Od 2011 roku często pracuje również we Włoszech.

 

Michael Polsinelli

Przez ostatnie dwadzieścia lat Michael zajmował stanowisko Global Art Director, stworzył ponad 100 innowacyjnych kolekcji fryzur i brał udział w niezliczonych pokazach na całym świecie.

Jego talent i wyjątkowe doświadczenie uczyniły Michaela jednym z najbardziej wizjonerskich artystów w branży. Dzięki swojemu inkluzywnemu i holistycznemu podejściu do nauczania, Michael wyróżnia się sposobem stymulowania i motywowania innych stylistów.

 

Sal Misseri

Sal Misseri jest założycielem Kaizen Education i właścicielem Reverie Salon w Chicago. Jego misją jest oferowanie najlepszej i profesjonalnej jakości usług bez konieczności kompromisów.

Ten 12-krotny finalista North America Hairstyle Awards może pochwalić się wieloma prestiżowymi nominacjami, w tym dla Nowicjusza Roku NAHA, 30 najlepszych kolorystów poniżej 30 lat i Behind the Chair’s Big Colorist. Międzynarodowe podziękowania i nagrody, które ma na swoim koncie, świadczą o jego talencie zarówno jako stylisty, jak i trenera.

 

Vincent Moutault

To właśnie poprzez stylizację Vincent wyraża siebie i swoją wizję. Dzieląc się swoim doświadczeniem i sztuką, dąży do wyznaczenia nowych celów i perspektyw.

Vincent od dwudziestu lat prowadzi odnoszący sukcesy salon we Francji. Jako projektant brał udział w kilku pokazach i seminariach, najpierw w swoim kraju, a obecnie na całym świecie. Jego wizja jest wysoce autorska i artystyczna. Jednocześnie Vincent zawsze stara się przełożyć to innowacyjne podejście na pracę w salonie, aby codziennie odczuwać przyjemność z rozwoju i tworzenia.

 

Yvonne Flick-Barbanti

Jej 28-letnie doświadczenie w świecie stylizacji włosów sprawiło, że została uznana za jedną z najważniejszych trenerek w branży.

Yvonne należy do zespołu artystycznego Davines zarówno w kraju, w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej. Opisuje siebie jako „rzemieślniczkę z pasją” poszukującego idealnego cięcia, który uosabia osobowość jednostki.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share