Szkolenia

EVENTY POLSKIE

18.07

LATA 80. Z DAVINES

Zapraszamy na kolejne spotkanie zorganizowane dla fryzjerów i stylistów pracujących z marką Davines. Stylistyka lat 80, dyskotekowa muzyka, pokaz fryzjerski oraz wiele innych atrakcji w Akademii More Inside House w Warszawie.

Szczegóły

CIĘCIA

22-23.08
12-13.09
24-25.10

CIĘCIA POLSKICH TRENERÓW

Szkolenie z trenerami Davines inspirowane pracą oraz kreacją edukatorów londyńskiej szkoły Allilon. Dwudniowe spotkanie poświęcone strzyżeniu to warsztat i praktyka, podczas których nabierzesz wprawy i pewności w cięciu włosów.

Szczegóły

CIĘCIA

9-11.10

SALON ROUTINE

Szkolenie skupia się na najważniejszych aspektach pracy w salonie: zarówno na budowaniu relacji z klientem, profesjonalnej konsultacji, umiejętności argumentowania własnych pomysłów, ale także na kwestiach technicznych.

Szczegóły

CIĘCIA

3-4.10 I cykl męski
7-8.11 II cykl męski
17-18.10 I cykl damski
28-29.11 cykl damski

CYKL SZKOLEŃ RAFAŁA POTOMSKIEGO

Uwolnij swoją kreatywność, naucz się interpretować najnowsze trendy świata mody i adaptować je do codziennej pracy w salonie. Szkolenie w cyklu męskim, oparte na kolekcjach Davines oraz kolekcjach Rafała Potomskiego.

Szczegóły

CIĘCIA

CYKL SPOTKAŃ Z TOMASZEM BRONOWICKIM W SALONIE KLIENTA

Trzyetapowe szkolenie ze strzyżeń klasycznych, które wprowadza w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów.

Szczegóły

CIĘCIA

10-11.09

DAVINES BARBER ABC

This is man’s world… Odkryj go z Davines. Nasze szkolenie z zakresu fryzjerstwa męskiego stworzone zostało indywidualnie pod potrzeby rynku oraz klientów marki Davines. Podczas spotkania poznasz podstawy strzyżeń barberskich włosów i brody oraz nauczysz się, jak pracować z architekturą wizerunku (Total Look Concept). Wszystko to pod okiem Sebastiana Karczewskiego.

Szczegóły

CIĘCIA

2-3.10
9-10.10
22-23.10
5-6.11
7-8.11
26-27.11
28-29.11

UPDATE CUT 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów fryzjerskich w zakresie strzyżeń dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

CIĘCIA ALLILON

ALLILON: TECHNIQUE

Najbardziej techniczne szkolenie londyńskiej szkoły Allilon, ukierunkowane na doskonalenie technik cięć zarówno włosów prostych, jak i kręconych. Idealny wybór dla właścicieli salonów z analitycznym zacięciem, aspirujących, ale także doświadczonych trenerów i stylistów na wszystkich poziomach, chcących pogłębić swoją wiedzę oraz pewność przy tworzeniu kształtów.

Szczegóły

CIĘCIA ALLILON

26-29.10

ALLILON: CONNECT & DISCONNECT

Dołącz do nas na szkoleniu poświęconym poprawie technicznych umiejętności strzyżenia oraz budowaniu pewności siebie przy podejmowaniu decyzji w codziennej pracy fryzjerskiej. Szkolenie z zakresu strzyżeń: separacje, kształty symetryczne oraz połączone, bezcenne tips&tricks modelowania różnych typów włosów, rozumienie rozmieszczenia stref. Praca na włosach prostych i kręconych.

Szczegóły

KOLORYZACJA

18-19.09
19-20.11

KOD KOLORU

Poznaj nasze systemy koloryzacji i powtórz zasady kolorymetrii. Dwudniowe szkolenie dostarczy Ci wiedzy o produktach z linii Mask with Vibrachrom, A New Colour, Finest Pigments, View oraz Alchemic. Przybliżymy Ci także zasady prepigmentacji, repigmentacji oraz bezpiecznego rozjaśniania z wykorzystaniem linii The Century of Light.

Szczegóły

KOLORYZACJA

21-22.11

NORDIC BLONDE

Naucz się sztuki tworzenia wyrafinowanych odcieni blondu, przy jednoczesnym utrzymaniu włosa w zdrowej kondycji i z pięknym połyskiem. Rozjaśniaj profesjonalnie, skutecznie i bezpiecznie. Szkolenie zalecane dla stylistów z przynajmniej dwuletnim doświadczeniem.

Szczegóły

KOLORYZACJA

15.11

BLONDE LAB

Szkolenie przeznaczone dla osób zafascynowanych koloryzacją blond, szukających nietuzinkowych, kreatywnych rozwiązań kolorystycznych. Nasi trenerzy udzielą cennych wskazówek odnośnie pracy z ultra jasnymi odcieniami, ale też nauczą Cię dobierać produkty dla uzyskania pożądanego efektu, przedstawią innowacyjne metody neutralizacji pigmentów, wyjaśnią zaawansowane zależności zasad kolorymetrii, ale przede wszystkim zainspirują Cię do kreatywnej pracy z blondem!

Szczegóły

KOLORYZACJA

25.07
8.10

AIR&WAY

Oddajemy w Twoje ręce szkolenie z innowacyjnej techniki koloryzacji, polegającej na separowaniu za pomocą powietrza suszarki określonych partii włosów do koloryzacji. Jest to technika powstała z połączenia dwóch technik, Air Touch i Flamboyage, opracowana przez zespół polskich trenerów specjalnie na potrzeby naszych klientów.

Szczegóły

KOLORYZACJA

KOD KOLORU: EWOLUCJE

Rozszerz wiedzę z podstawowego szkolenia Kod Koloru, ucząc się tworzyć kreatywne kompozycje, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zacznij pracę lub doskonal swoje umiejętności z technikami łączenia kolorów, opracowanymi przez zespół polskich trenerów Davines.

Szczegóły

KOLORYZACJA

COLOUR AMBASSADOR

Wieloetapowy program szkoleniowy dla elitarnej grupy kolorystów, pragnących inspirować swoimi profesjonalnymi umiejętnościami koloryzacji oraz zostać trenerami w swoich salonach.

Szczegóły

KOLORYZACJA

UPDATE COLOUR 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów w koloryzacji dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

KOLORYZACJA

KOLEKCJA MIĘDZYNARODOWA

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami fryzjerskimi. Zainspiruj się kolekcjami dyrektora artystycznego Davines Tom’a Connell’a i przemyć inwencję z wybiegów wprost do swojego salonu.

Szczegóły

KOLORYZACJA

SZKOLENIE Z KOLORYZACJI W SALONIE KLIENTA

Indywidualne szkolenia dopasowane do potrzeb klienta, przeprowadzane w Twoim salonie przez trenera Davines.

Szczegóły

KOLORYZACJA

UPDATE COLLECTION 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z aktualnie obowiązującej kolekcji Tom’a Connell’a dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

STYLIZACJA

25-26.09

MORE INSIDE & STYLIZACJA

Podejdź do stylizacji kreatywnie! Dwudniowe szkolenie z linii More Inside oraz stylizacji, podczas którego poznasz całą gamę produktów MI, zasady ich łączenia oraz doboru, a także poznasz praktyczne sposoby upinania włosów.

Szczegóły

STYLIZACJA

SZKOLENIE ZE STYLIZACJI W SALONIE KLIENTA

Indywidualne szkolenia dopasowane do potrzeb klienta, przeprowadzane w Twoim salonie przez trenera Davines.

Szczegóły

PIELĘGNACJA

WELL-BEING

Przygotuj się do wprowadzenia usługi SPA dla włosów w swoim salonie. Pogłęb swoją wiedzę o linii trychologicznej NaturalTech, dowiedz się, jak połączyć ją z rytuałami relaksacyjnymi i masażami.

Szczegóły

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

WORLD WIDE HAIR TOUR

Daj się porwać w kreatywną, pełną wiedzy podróż z Davines. World Wide Hair Tour to szansa zarówno na spotkanie społeczności Davines, ale także możliwość poznania najnowszych trendów oraz idei. Pozwól się zainspirować podczas licznych pokazów look&learn w wykonaniu najlepszych stylistów świata, m.in. Toma Connella i edukatorów londyńskiej szkoły Allilon, poczuj się członkiem międzynarodowej społeczności Davines i przeżyj niezapomniane chwile podczas ekscytującej podróży.

Szczegóły

PIELĘGNACJA

SZKOLENIE Z PIELĘGNACJI W SALONIE KLIENTA

Indywidualne szkolenia dopasowane do potrzeb klienta, przeprowadzane w Twoim salonie przez trenera Davines.

Szczegóły

EVENTY MIĘDZYNARODOWE

COLOUR MENTORING

Davines jest firmą zorientowaną na kolor! Dlatego zapraszamy Cię na unikalne, autorskie szkolenie Colour Mentoring, prowadzone przez jednego z naszych Międzynarodowych Trenerów, Rocha Le May’a. To niezwykła okazja nie tylko na pogłębienie wiedzy i udoskonalenie swoich umiejętności technicznych w zakresie koloryzacji, ale także na pobudzenie wyobraźni i zainspirowanie się pięknem Davines Village.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share