TOUCH: ALLILON

ALLILON MASTERCLASS

Touch: Allilon to jednodniowe spotkanie z edukatorami Allilon, podczas którego poznasz ich filozofię zarówno strzyżenia, jak i koloryzacji. Nauczysz się, jak wykonać cięcie typu Pixie (oraz jego wariacje), a także wprawisz w koloryzacji panelowej, bazując na produktach Davines The Century of Light i View. Zainspiruj się z nami do dalszej edukacji oraz pracy w salonie.

Terminy szkoleń
22.05

Pozostałe szkolenia

ALLILON MASTERCLASS

3-6.06
18-21.11

TECHNIQUE

Najbardziej techniczne szkolenie londyńskiej szkoły Allilon, ukierunkowane na doskonalenie technik cięć zarówno włosów prostych, jak i kręconych. Idealny wybór dla właścicieli salonów z analitycznym zacięciem, aspirujących, ale także doświadczonych trenerów i stylistów na wszystkich poziomach, chcących pogłębić swoją wiedzę oraz pewność przy tworzeniu kształtów.

Szczegóły

ALLILON MASTERCLASS

7-9.06
22-24.11

TECHNIQUE+

Szkolenie Technique+ to drugi krok na ścieżce edukacji z Allilon. Praca ramię w ramię z edukatorem Allilon przy niewielkim stosunku liczby uczestników do trenerów. Technique+ pomoże Ci rozwinąć repertuar technik fryzjerskich oraz uzyskiwać przyjazne dla salonu kształty włosów w trudnym, ale jednocześnie zabawnym i inspirującym podejściu.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share