Kontakt

Regiony sprzedaży

Wybierz na mapie region by poznać naszych Consulenti.

Michał Kowalkowski – Consulente Davines

721 002 072 m.kowalkowski@davines.pl

Michał Kowalkowski – Consulente Davines

721 002 072 m.kowalkowski@davines.pl

Paweł Snarski – Consulente Davines

609 994 371 p.snarski@davines.pl

Angelika Kołodziej – Consulente Davines

609 990 708 a.kolodziej@davines.pl

Angelika Kołodziej – Consulente Davines

609 990 708 a.kolodziej@davines.pl

Krzysztof Góralski- Consulente Davines

663 210 031 k.goralski@davines.pl

Krzysztof Góralski- Consulente Davine

663 210 031 k.goralski@davines.pl

Kamil Kubiak – Consulente Davines

721 002 078 k.kubiak@davines.pl

Maciej Wownysz – Consulente Davines

785 001 073 m.wownysz@davines.pl

Maciej Wownysz- Consulente Davines

785 001 073 m.wownysz@davines.pl

Dawid Sarat – Consulente Davines

609 992 312 d.sarat@davines.pl

Dawid Sarat – Consulente Davines

609 992 312 d.sarat@davines.pl

Katarzyna Dubiel – Consulente Davines

609 851 182 k.dubiel@davines.pl

Kamil Kubiak – Consulente Davines

721 002 078 k.kubiak@davines.pl

Piotr Majchrzak – Consulente Davines

721 201 514 p.majchrzak@davines.pl

Tomasz Krakowski – Consulente Davines

721 201 513 t.krakowski@davines.pl

Piotr Majchrzak – Consulente Davines

721 201 514 p.majchrzak@davines.pl

Tomasz Krakowski – Consulente Davines

721 201 513 t.krakowski@davines.pl

Piotr Majchrzak – Consulente Davines

721 201 514 p.majchrzak@davines.pl

Aleksandra Radoła – Direttore Nationale Davines

721 002 073 a.tomicka@davines.pl

Dział Obsługi Klienta

22 300 46 36

Aleksandra Gosk – region wschodni

a.gosk@davines.pl 721 002 092

Krzysztof Kwiatkowski – region zachodni

k.kwiatkowski@davines.pl 721 002 075

Dział Szkoleń

Julia Sobota-Litra

j.sobota-litra@davines.pl 721 002 079

Adres

Płowiecka 6A
04-501 Warszawa

Telefon

22 300 46 36

Godziny pracy: 8:30 – 17:00
poniedziałek – piątek

Wyślij zapytanie

    wszystkie pola obowiązkowe

    Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

    Designed with LOVE by OTREE

    instagram default popup image round
    Follow Me
    502k 100k 3 month ago
    Share